Skocz do zawartości

xolejekx

Użytkownicy
  • Postów

    10
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Dodatkowe

  • Smartfon
    Mi-2s

Osiągnięcia xolejekx

Mitu

Mitu (1/14)

0

Reputacja

  1. xolejekx

    Xiaomi Mi Band

    Jak to jest, że z Mi Fit opaska nie chce się połączyć, a z aplikacją Mi Band Notify Free i Pro łączy się i działa.
  2. xolejekx

    Xiaomi Mi Band

    Witam, dziś doszedł do mnie Mi Band, rozpakowałem podłączyłem do ładowania, naładował się, czas na uruchomienie. Otwieram Mi Fit, logowanie wszystko bez problemu, czas na wyszukiwanie opaski, klikam szukaj opaska zawibrowała zaświeciły się diody na około 2 sekundy w tym czasie próbuje stukać ale nic z tego, cały dzień próbuje i nie mogę sparować. Ktoś może wie o co chodzi? Telefon Mi2s 5.0 Dodam, że na końcu pojawia się komunikat o zbyt dużej ilości opasek w pobliżu.
  3. Czy tylko ja nie mogę włączyć opcji pisania głosowego? Mam szary tekst i nie mogę przez to nic zaznaczyć.
  4. Podróbki z Ibuygou?
  5. A to mnie chyba oszukali, zamówiłem combo9 i na stronie napisali, że słuchawki będą te nowsze, a z tego co widzę to są te stare, bo srebrne i nie gumowane :/
  6. Witam, też mam te słuchawki ale moje mają chyba jakiś problem. Działa tylko jeden przycisk środkowy a dwa skrajne nie reagują nawet przy konfiguracji. Czy ktoś też miał taki problem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...