Jump to content

k4rgul

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About k4rgul

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z bluetooth są, były i prawdopodobnie będą problemy. Mam smartwatcha i transmiter bluetooth do samochodu. Sprawa wygląda u mnie tak, że raz się połączy bez problemu a raz w ogóle nie chce... bądź jak się połączy to nie do końca prawidłowo chodzi. Nie testowałem na innych telefonach. PS. Co znaczy SoT ?
 2. A ile wam trzyma i jak korzystacie z telefonów ?
 3. Wiesz co słyszałem o tym, ale za cholere nie wiem czym to sie różni/ jak zainstalować itp.. Po prostu wchodzę na stronę MIUI Polska, ściągam zip. i instaluję... Jakiś czas temu wyskoczyło mi powiadomienie z chińskimi znakami. Odrzuciłem. Podejrzewam, że to był własnie Global bo innym razem potwierdziłem i zainstalowało mi nową wersję.
 4. Witajcie. Jak już wszyscy zauważyli, nowe aktualizacje na nasze urządzenie niekoniecznie poprawiają sytuację ze stanem naszej baterii, znaczy się szybciej "pada". W związku z tym chciałbym was zapytać czy ktokolwiek pamięta wersję, w której bateria dawała sobie radę z romem. Mi się kojarzy coś z przed 5 aktualizacji, ale niestety nie pamiętam oznaczenia tego romu ani czy byl juz pod MIUI 8 czy 7... Proszę was o pomoc, ponieważ w pracy używam dużo GPS i gdy wracam do domu telefon "klęka" co nie miało miejsca kilka aktualizacji temu. Pozdrawiam.
 5. Czyli lepiej nie instalować aktualizacji bo problemy z synchronizacja poczty kontaktów i bateria jeszcze gorzej chodzi na danych pakietowych? Btw nie wiem czy można to w takim razie nazwać " aktualizacja"...... ;( Dla mnie najstabilniejsza wersja była bodajże aktualizacja o 4 wstecz. Nie pamiętam właśnie jakie miała oznaczenie ale wszystko chodziło super .
 6. Panowie dajcie mi krótką podpowiedź albo jakiś link pomocny bo mnie zaraz krew zaleje, męczę się już 2 tydzień. Dane telefonu: Xiaomi Redmi Note 2 Wersja Android : 5.0.2 LRX22G Wersja MIUI : 7.4 by xiaomi.eu , 6.5.5 (rozwojowa) Miałem starsza wersję MIUI gdy kupiłem telefon od jakiegoś kontrahenta z pewnej strony z aukcjami, zaktualizowałem ją w ten sposób że na telefonie wszedłem na stronę miuipolska sciągnałem plik z tematu ze strony głównej i oto jest MIUI 7.4. PYTANIE: Jak wykonywać te cotygodniowe aktualizacje, o których cały czas gdzieś słyszę. Chcę to wykonać poniew
×
×
 • Create New...