Jump to content

[email protected]

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About [email protected]

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi mi 5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ściągnęłam ten plik z Romem na komórkę ale nie wiem co dalej. Może lepiej sciągnąć na komputer? Jak dalej postępować. Boje sie ze mi sie zupełnie system wysypie. A może ktoś mógłby mi to wgrać?
 2. A która wersje mam wgrać? Konkretnie, jestem w tym zielona Widziałam ze jest juz MIUI 8, ale to chyba nie o to chodzi.
 3. Już raz odbokowywalam bootloader aby odesłac telefon do sprzedawcy w celu wgrania ROMU. To co teraz mam zrobić? Telefon jest bardzo fajny ale chciałabym w pełni korzystać z wszystkich jego funkcji.
 4. Nie nikt mnie za ręke nie trzyma Po nacisnieciu przycisku play mam komunikat" nie można odtworzyć filmu". Telefo Mi 5 prime Android 6.0 MRA58K, Wersja MIUI by xiaomi.eu 7.2.13 (MAACNDB)(stabilna) Telefon Mi 5 prime Android 6.0 MRA58K, Wersja MIUI by xiaomi.eu 7.2.13 (MAACNDB)(stabilna)
 5. Mam problem z nagrywaniem filmów w Mi5. Nie można uruchomić nagranego filmu, co robię źle, pomóżcie. Drugi problem to taki, ze nie wiem jak wejść w telefonie w moduł GPS i uruchomić go. Kiedy gram w Pokemony :-))) mam komunikat, że nie sygnał GPS nie został znaleziony
 6. Jestem poczatkujacym członkiem rodziny Xiaomi. Zakupiłam telefon Mi 5prime i chce wrócic do ustawień fabrycznych. Niestety nie moge tego zrobić ponieważ wpisując hasło pod ID wyswietla sie komunikat- Mi Account error ( com.xiaomi.finddevice.v2.net.SecurityManager $ AccountException : NULL auth token returned Nadmieniam, że ostatnio aby w ogóle korzystać z konta musiałam zmienić hasło. Wszystko przebiegło pomyślnie, pod tym ID moje konto uczyniłam w 100% bezpieczne, ale niestety wpisujac to hasło do telefonu mam komunikat jak wyżej. Na domiar złego dzisiaj jak chciałam wejść na moje ko
×
×
 • Create New...