Jump to content

Xeonn

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi Note Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Xeonn's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Tak, działa, dziękuję jeszcze raz. Pamiętam, a tam wcześniej podczas wyszukiwania sterownika po prostu kliknąłem "przeglądaj" zamiast wybrać z listy, ale juz wszystko jest w porządku. Dzięki!
 2. wyszukujesz "Urządzenie przenośne" - nie łapie od tego momentu.. gdzie mam znaleźć to urządzenie przenośne kiedy jestem w tym momencie?
 3. Próbowałem: -debugowania usb na włączonym i wyłączonym -wyszukiwania problemu w Windowsie -2 kabli 3 portów i 2 komputerów -programu Mi PC Suite -instalowania sterowników na pc znalezionych w internecie Myślę, że jedyne co może nakierować kogoś kto się zna to ten ss:
 4. Komputer nie widzi telefonu po podłączeniu przez usb, ani w trybie MTP ani PTP. Słychać sygnał podłączonego urządzenia, ale nie widnieje w Mój komputer.. Dokładniej opisałem wszystko wraz ze screenami na fb https://www.facebook.com/groups/1568991513426251/permalink/1724296374562430/
 5. no dobra, dzięki, a co z gwarancją?
 6. Mam problem, mianowicie chce użyć 2 aplikacji, które mówią że moje urządzenie nie jest zrootowane. Pierwsza aplikacja to Sixaxis w wersji darmowej a druga to f.lux. Pytanie czy wystarczy dać tym aplikacjom dostęp do root ( jak ?) czy trzeba rootować telefon( i czy stracę wtedy gwarancję)? Podpinam ss z tych aplikacji. Nie znalazłem żadnego artykułu na ten temat. Telefon to Xiaomi Mi Note Pro Android 5.1.1 LMY47V z nakładką MIUI 8 w wersji 6.8.18
 7. No i wszystko jasne. Mój błąd. Nie zauważyłem że podczas pobierania aktualizacji z alternatywnych serwerów trzeba ponownie szukać odpowiedniego modelu telefonu. Wszystko działa Temat do zamknięcia/usunięcia.
 8. instaluje z poziomu telefonu poprzez aplikacje "aktualizacje", zawsze tak aktualizowałem i nie było problemu. Tak, mam rom miuipolska. A jak sprawdzić czy nie mam zablokowanego bootloadera? Niezbyt się na tym znam..
 9. Witam, posiadam telefon Xiaomi Mi Note Pro z wersją MIUI 6.3.3 i od czasu aktualizacji do właśnie tej wersji, mam problem z aktualizacjami. Mianowicie podczas próby zainstalowania następnej wersji telefon się po prostu resetuje do momentu pokazania się loga Mi, potem się wyłącza i trzeba go uruchomić ręcznie. Tak jakby została całkowicie pominięta część aktualizowania. Co mogę zrobić? Proszę o pomoc.
×
×
 • Create New...