Jump to content

Zabek

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Zabek

 • Rank
  Użytkownik
 1. Dzięki pomogło W aplikacji sklep play nie znajdywało mi usług Google Play i musiałem wchodzić przez przeglądarkę.
 2. @robyx A mógłbyś teraz sprawdzić czy nadal ci działa poprawnie, bo ja już próbowałem wipe i nie pomógł. Znalazłem na forum tymczasowe rozwiązanie problemu: Niestety trzeba tą czynność powtarzać, bo po jakimś czasie sklep play znowu się sam zaaktualizuje.
 3. Ma ktoś problem z pobieraniem ze sklepu play po aktualizacji do androida 7 ? Na początku wszytko chodziło dobrze ale teraz gdy chce coś pobrać albo zaktualizować to mam napis "oczekuję na wifi". Wchodziłem w aplikacje pobrane->ustawienia->ustawienie treści (chińskie) i mam odznaczone "wczytuj treść tylko z wifi". Wersja MIUI 7.3.16, bootloader oblokowany.
 4. Pokaż screena z ustawienia->informacje o telefonie Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka
 5. @ivanbohun w pkt 2 masz link do mega z " ROM and Tools "
 6. @don_kamillo otwórz panel sterowania->uprawnienia->autostart tam wyszukaj endomondo i dodaj do autostartu aby mogło działać w tle, bo z tego co się orientuje to aplikacje na MIUI domyślnie nie działają w tle.
 7. Sprawdź najpierw czy nie masz już przypadkiem odblokowanego boota https://miuipolska.pl/?faqs=jak-sprawdzic-status-bootloadera#more-14738 Obstawiam, że jeśli masz zainstalowane MIUI 7.2.5.0 xiaomi.eu to instalacja była przeprowadzana według tego poradnika: http://en.miui.com/thread-251450-1-1.html i nie masz zainstalowanego TWRP, przejdź przez punkt 9 i 10 z tego poradnika aby dograć TWRP i roota.
 8. Może wina systemu, na moim mi4s z xiaomi.eu 7.2.5.0 Pokemon Go działa bez problemu. Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka
 9. @luki156 Sprawdzenie bootloadera: https://miuipolska.pl/?faqs=jak-sprawdzic-status-bootloadera Tutaj jest metoda instalacji xiaomi.ue na zablokowany bootloader http://en.miui.com/thread-251450-1-1.html
 10. Tak posiada, musisz wejść w Ustawienia->Wyświetlacz->Podwójne stuknięcie ekranu
×
×
 • Create New...