Jump to content

rzeznikm

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About rzeznikm

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi mi4c

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć W swoim mi4c 2/16 od dawna mam miui 6.5.26. Chciałbym przenieść się na najnowszą wersję oraz androida 7.0. Czy ktoś mógłby mi napisać w jaki sposób najlepiej zupdatować telefon z tak starej wersji oprogramowania?
 2. Dzięki wielkie. Jeszcze jedno pytanie, bo nie mogę się odnaleźć. Która wersja to ostatnia MIUI 7 a od której są MIUI 8? Oraz dodatkowo, czy wersje z językiem polskim to tylko te z podkatalogu "miuipolska"? I pytanie do wszystkich: Co polecacie MIUI 7 czy 8?
 3. Będę odbierał dziś MI4C. Liczę na to, że będzie miał odblokowany bootloader. W takim przypadku którą wersję MIUI najlepiej zainstalować? Najnowszą dev MIUI 8 czy czy ostatnią 7? Ważna jest dla mnie ogólna stabilność, czas działania na baterii oraz pełna funkcjonalność aparatu. Dodatkowo, nie mogę na głównej stronie znaleźć linka do ostatniej wersji MIUI 7, czy mógłby ktoś podrzucić?
 4. Zamówiłem Mi4c dla dziewczyny i dla siebie. Na trackingu jest już w PL. Liczę na to że dostanę wersje z odblokowanym bootloaderem i będę mógł bez problemu nowy rom. W związku z tym pytanie - która wersja MIUI jest najbardziej stabilna i bezproblemowa (Dla dziewczyny potrzebuje bezobsługowego romu, który wrzucę i będzie działał beż żadnych problemów,. Nie musi być najnowszy) Język angielski nie stanowi problemu.
 5. Mam szybkie pytanko. Zakładając, że nie przeszkadza mi język angielski w telefonie, jaka jest najlepsza, najbardziej stabilna wersja ROM-u? Mimo wszystko MIUIPolska czy jednak jest coś lepszego?
 6. Okej, tak napisałem. Dzięki za szybkie odpowiedzi!
 7. Również zamówiłem Mi4c od tego sprzedawcy. W związku z tym ma pytanie, czy prosiłeś o wysyłkę z oryginalnym chińskim romem czy też pozwoliłeś sprzedawcy wgrać multilanguage? Zależy mi na niezablokowanym bootloaderze.
 8. Sprzedawca działa od niedawana, ale feedback ma bardzo dobry: Hong Kong Dreami. http://pl.aliexpress.com/store/1986585 Ktoś z forum chyba zamawiał od niego i był zadowolony.
 9. Nasunęła mi się jedna zaleta, tego że wgra system. Przy okazji może sprawdzić czy wszystko działa. Co myślisz? Czy jest szansa że nie sprawdzając może przyjść jakiś wadliwy telefon?
 10. Witam wszystkich! Zamówiłem wczoraj Xiaomi mi4c z Chin. Dziś napisał do mnie sprzedawca, że procedując moje zamówienie chce wgrać Multilanguage ROM, a w tym celu musi odpakować telefon. Zwrócił uwagę, że jeśli chcę żeby telefon był nieodpakowany i na chińskim romie, to żebym dał znać. Napiszcie proszę co lepiej zrobić? Pozwolić sprzedawcy wgrać multilanguage czy prosić o wysłanie oryginału? Pytam w kontekście późniejszej instalacji MIUI Polska. W jakim przypadku będzie ona łatwiejsza? Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...