Jump to content

wacekdagama

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About wacekdagama

 • Rank
  Nowy
 1. Kupiłem Mi4C tutaj http://pl.aliexpress.com/item/No-Waiting-11-11-Original-Xiaomi-Mi4c-Mobile-Phone-4G-LTE-Snapdragon808-Hexa-Core-5-0/32521874724.html W opisie są częstotliwości FDD podane ale dostałem pudełko z opisem jak na zdjęciu: Teraz dodali wzmiankę, że mogę wysyłać w pudełku z chińskiej wersji. Jak sprawdzić czy dostałem FDD bo na aukcji są podane te częstotliwości. Tu link do screena z aukcji http://www.aliexpress.com/snapshot/7737200326.html?orderId=75733372478967 Aktualnie nie mam LTE więc jak jeszcze mogę to sprawdzić? Czy jak działa LTE w play to w
 2. Wgrałem instalator googla z chinskiego forum i zainstalowałem wszystkie potrzebne aplikacje googla. Angielski w apkach mi nie przeszkadza więc zaczynam używać telefonu.
 3. Rozumiem, że wgrywam rom dev, potem tym TunnelBear i musi działać? Próbowałem już wszystkiego i jak narazie lipa. Wgrałem Dev, włączyłem TunelBear i dalej to samo. Nie mogę odblokować bootloadera. Już nawet mogę siedzieć na angielskim ale tam nie ma google play. Da się jakoś zainstalować aby to wszystko działało?
 4. Przyjechał telefon, ale odblokowanie bootloadera nie przechodziło bo przy 50% wywalało, że urządzenie nie może zostać zweryfikowane. Wgrałem dev rom http://en.miui.com/download-293.html i dalej to samo. Jak mam odblokować bootloader aby wgrać twrp?
 5. Witam, Mam problem z odblokowaniem telefonu Mi4C. Dostałem pozwoloenie, podłączam telefon w programie do odblokowania. Procenty stają na 50 i piszę, że nie rozpoznaje urządzenia. Mam wersję romu stable. Muszę wgrać developerską? Jak to zrobić jak coś?
 6. To odpowiedź do TWRP czy odnośnie romu? Telefon jest w drodze więc nazwy kodowej nie znam, a chciałem już sobie pościągać wszystko i mieć gotowe.
 7. Które TWRP z tego linku najlepiej ściągnąć? Mam też pytanie który rom miuipolska najlepiej wgrać do mi4c? Nie mogę się połapać w szukaniu w archiwum. Prosiłbym poratować linkiem ew.nazwą.
×
×
 • Create New...