Jump to content

kolek

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kolek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Za którymś razem udało się uruchomić w trybie TWRP. Wykonałem czyszczenie i obserwuje. Na tą chwilę się nie wycisza. Dziękuję za pomoc.
 2. Dziękuję za odpowiedź. Niestety ale nie mogę uruchomić telefonu w trybie TWRP. Przy kombinacji vol+ i power oraz z poziomu aktualizacji telefon uruchamia się w trybie fastboot? Trzy dni temu próbowałem wgrać system i telefon zpętlał się, ciągle uruchamiając się w TWRP. Dłuższe przytrzymanie przycisku power spowodowało uruchomienie systemu z ustawieniami fabrycznymi. Już nic nie rozumiem. Może spróbuję najpierw wgrać aktualną wersję TWRP? Czy nie stracę danych?
 3. Mój MI6 od kilku dni zaczął samodzielnie przechodzić w tryb cichy. Dzieje się tak często podczas przeglądania stron internetowych. Ponadto wysuwa się belka ściszania. Mam zainstalowany soft miui.eu 7.7.20. Wcześniej wszystko śmigało i nie było żadnych problemów. Czy ktoś z użytkowników miał do czynienia z takim problemem?
 4. Mam problem z połączeniem internetowym w roamingu. Mam dwa telefony MI5 obok siebie, identyczne ustawienia, plany taryfowe (Orange). W jednym telefonie internet śmiga bez problemów. W drugim nie mogę się połączyć. W jednym telefonie mam połączenie H+ i włączone dane (działa), w drugim cały czas 3G, włączone dane i niestety nie działa. Ma ktoś jakiś pomysł bo moje się już wyczerpały.
 5. Wersja MIUI: 6.7.8 Posiadany smartfon: MI5 Jakim użytkownikiem jesteś? Początkujący Opis znalezionego błędu Mam problem z odczytywaniem MMS. Przychodzi MMS z miniaturką zdjęcia. Kiedy chcę je otworzyć, pokazuje się zupełnie inne zdjęcie (jakieś archiwalne), którego teoretycznie nie ma już w telefonie. Próbowałem wyczyścić dane aplikacji ale nie przynosi to efektu. Ścieżki do tych archiwalnych zdjęć są np. takie: content://mms/part/8 Czy ktoś ma podobny problem?
×
×
 • Create New...