Jump to content

Katto

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Katto

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  None

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Udało mi się coś sknoćić. Próbowałem wgrać ChinaDev MiFlash'em poprzez Fastboot (błąd!) na zablokowany telefon od Goldiego, po 30 minutach kiedy proces stał w miejscu zorientowałem się że 1) zabiera to zbyt długo czasu (ss na stronie pokazywał coś koło 80 sekund) 2) metoda jest zła. Wyłączyłem MiFlash, i teraz tak: 1) Tryb download (V+) nie włącza się, pokazuje logo mi.com po czym telefon wyłącza się po chwili. 2) Fastboot (V-) uruchamia się ale ponowna próba użycia MIFlash wywala "Device is locked. Cannot flash images." (czemu działało za pierwszym razem?) 3) V+- (obraz telefon
 2. @enesas MI4C jest lepszy bo ma mniejszą baterię, mniej RAMu, połowę pamięci i brak slotu SD?
 3. Nie mylimy, w kontekście wyświetlaczy DPI == PPI.
 4. 293.72 https://www.sven.de/dpi/ Jak zmienić nie wiem, pewnie tak samo jak zmieniałeś wcześniej.
 5. @FromWP Sytuację z ROMami trochę znam, sam mam Redmi 3 Pro od Goldwaya, niby znany i sprawdzony sprzedawca, ale szybciej zjem szklankę niż się zaloguję na maila z telefonu. Pozwolenia na odblokowanie jeszcze nie mam więc póki co używam telefonu jako telefonu. Co do Wietnamczyka to ok jeśli jest znany w kręgu i ma coś do stracenia (reputację), chociaż szkoda że używasz słowa prawdopodobnie w odniesieniu do wersji bazowej bo nie jest to wiadome. Nie jest też to pierwszy raz kiedy widzę że np. ludzie instalują appy niewiadomego pochodzenia zalinkowane z czyjegoś Dropboxa. Bezpieczeństwo jest dla
 6. Czytam sobie ostatnie kilka postów i blednę. To jest u Was normalna praktyka że wgrywacie na telefon pierwszy lepszy soft z Google Drive "od jakiegoś Wietnamczyka"? Nic dziwnego że hakerka kwitnie.
 7. Na to pytanie musisz sobie odpowiedzieć sam, różnica to 3GB RAM, 32GB na dane i skaner palca. Kimovil podaje też różne matryce dla aparatu, oceniając to 8.6 dla Redmi i 7.1 dla wersji Pro, ale jak to ma się do rzeczywistości to nie wiem. Trochę dziwne że daliby gorszą matrycę do wersji Pro, która z założenia powinna być lepsza. Skoro już tu jestem, jakie są różnice pomiędzy romem xiaomi.eu i oryginalnym chińskim? Pomijając język oczywiście.
 8. Dzięki Panowie, Wasze odpowiedzi są budujące. Telefon zamówiony.
 9. Pytanie do posiadaczy telefonu, którzy go użytkują od dłuższego czasu, najlepiej bez żadnego typu etui. Jak wygląda Wasz telefon? Telefon jest reklamowany jako metalowy, ale fakt jest taki że tył jest tylko obciągnięty aluminiową blachą, i wydaje mi się że jest podatny na zarysowania i wgięcia. Podobnie plastikowe wstawki na krańcach, jeśli plastik jest napylany jak podejrzewam, to wkrótce farba będzie się z niego ścierać. Pytam ponieważ chciałbym nosić telefon bez etui, ale jeśli jest podatny na wycieranie to będę niestety zmuszony.
×
×
 • Create New...