Jump to content

wes_n

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

About wes_n

 • Birthday 09/03/1983

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Świdnica
 • Zainteresowania
  jest ich wiele

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 4C

Recent Profile Visitors

677 profile views

wes_n's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Ok, jeszcze jedna sprawa bo nie mogę znaleźć albo kiepsko szukam. Czym tak naprawde różnią się romy stable i te cotygodniowe oprócz tego, że są wypuszczane w różnych odstępach czasu ? Wydawało mi się do tej pory, że stable powinny mieć dopracowane błędy, które zostaną wykryte w wersjach cotygodniowych a tu w romie stable 8.2.3.0 ten sam problem co był w pierwszych romach na androidzie 7 czyli problem z WiFi i aktualizacją aplikacji w sklepie google. Czy ktoś ma wiedzę albo może mnie skierować bezpośrednio do jakichś informacji już napisanych ? Podziękował.
 2. Ok, dzięki. Teraz rozumiem - aktualizacja systemu, odblokowanie bootloadera, zmiana TWRP i wszystko zadziała. Niemniej jednak chyba z aktualizacją się wstrzymam bo piszą o problemach z aktualizacją aplikacji w Google Play i oczekiwaniem na WiFi. Jak dobrze pamiętam w cotygodniowych aktualizacjach też był taki problem ale już sobie z nim poradzili więc chyba i ja poczekam na dopracowaną wersje stable z Androidem 7.0.
 3. Witajcie, chciałbym coś wyjaśnić bo opis aktualizacji Mi4C na stronie miuipolska.pl jest dla mnie mało szczegółowy. Zakładając, że mam zgodę od Xiaomi i chcę zaktualizować MIUI 8.2.1.0 do 8.2.3.0 to muszę: 1. Usunąć kod odblokowania ekranu 2. Zaktualizować MIUI 8.2.1.0 do 8.2.3.0 przez aplikację aktualizacje jeżeli posiadam TWRP 2.8.7.0 (z tego co wyczytałem to na takim TWRP system nie wstanie, próba wejścia do TWRP wyłączy telefon a bootloader zostanie zablokowany) 3. Odblokować bootloader za pomocą aplikacji miflash (jeżeli posiadam zgodę na to) 4. Wgrać nowe TWRP Czy po tym wszystko będzie już działało prawidłowo ? Czy mogę najpierw zaktualizować TWRP do najnowszego a potem zaktualizować system do wersji 8.2.3.0 i następnie odblokować bootloader ?
 4. masz teamviewera to odpal,zadziałamy.

  1. wes_n

   wes_n

   Mam, ale właśnie dzisiaj dostałem pozwolenie od xiaomi na odblokowanie bootloadera jednak widzę, że mam podobny problem co inni. Przy 50% się zatrzymuje.. Kłopotliwe to odblokowanie

 5. Witam wszystkich, po lekturze kilku tematów z wgraniem polskiego MIUI i ja zdecydowałem się na ten krok. Posiadam Mi 4C, który przyszedł do mnie już z wgranym romem xiaomi.eu. Oczywiście przez niewiedzę i pochopność za pomocą programu MiPCSuite zaktualizowałem telefon i teraz posiadam zablokowany telefon z romem china 7.6.5.12 | Beta. Postanowiłem za pomocą tego poradnika odblokować telefon i wgrać polski MIUI. To jednak okazało się nie takie proste. Generalnie zatrzymałem się na punkcie 4 tego poradnika bo po przejściu w tryb recovery i uruchomieniu programu MiFlash wybieram folder z obrazem systemu Mi 4C ale po kliknięciu flash nie dzieje się zupełnie nic. Teraz nie wiem czy o czymś zapomniałem, czegoś nie doczytałem ? Czy jest ktoś bardziej doświadczony co miał podobny problem i udało się go rozwiązać ? Próbowałem wgrać poprzednią wersję romu ze strony producenta jednak po tym procesie nie mogłem ani wejść w ustawienia telefonu ani dzwonić bo telefon nie widział karty SIM. teraz mam najnowszą wersję developerską i telefon działa poprawnie jednak chińsko-angielskie menu zaczyna mnie bardzo irytować... Oczywiście wysłałem prośbę do xiaomi o odblokowanie bootloadera jednak nadal czekam i nie wiem na czym to się zakończy. Pozdr.
×
×
 • Create New...