lesiu1989

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About lesiu1989

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. lesiu1989

  MIUI 9 7.8.10

  Witam Ktoś ma jakieś pomysły jak wyłaczyć te ostanie 4 kontakty w nowej wiadomości sms wkurza mnie że zasłania mi to ekran?
 2. lesiu1989

  MIUI 9 7.8.10

  Czy istnieje szansa na powrót opcji w sekcji wygląd ostatnie kontakty?
 3. lesiu1989

  MIUI 9 7.8.10

  Witam Mam prośbę może ktoś wstawić zrzut ekranu z ustawień aplikacji sms byłbym zobowiązany.
 4. lesiu1989

  MIUI 7.6.22

  Witam może jakiś posiadacz mi5 wrzucić screena z widokiem ostawień aplikacji systemowej smsy. Chciałbym dowiedzieć się czy w tej wersji wróciła sekcja wygląd w ustawieniach. Z góry dzięki:)
 5. lesiu1989

  MIUI 7.6.15

  Witam Mam pytanie dlaczego z opcji aplikacji sms zniknęła opcja odpowiadająca za ukrycie / wyłącznie ostatnio wybranych osób? Teraz przy probie pisania nowego smsa mam wyświetlone u góry aplikacji 4 ostatnio wybrane osoby.
 6. Witam Własnie ja mam inne pytanie odnośnie pełnego wipe. Czy po poprawnej instalacji twrp oraz najnowszej aktualizacji 6.12.8 można bez problemowo zrobić full wipe ?
 7. Mam ustawione nie pomaga wszystko sie synchronizuje po za blokowanymi numerami.
 8. Mam ten sam problem dodane uprawnienia dla aplikacji Chmura usługi xiaomi i konto xiaomi. Synchronizuje mi sie wszystko po za blokowanymi numerami niby nie problem ale przy kazdym polaczeniu ciagle mieli mi i zjada baterie. Jakieś pomysły. Telefon to mi5
 9. Jest jeszcze jedna opcja dla odblokowania konta. Testowane na mi4. Miałem najcięższy przypadek telefon złapał bootlopa. Zrobiłem hard reset i wystąpił owy problem z kontem a ja nie pamiętałem ani adresu mail do konta ani pełnego id Sprawę rozwiązałem następująco potem jak chińczyk czy inny Europejczyk kazał mi spadać na bambus. Cofniecie oprogramowania do androida 4.4 wersja miui z połączonymi partycjami tam nie ma mechanizmu weryfikacji konta. Wiec tutaj poszło z górki utworzenie nowego upewnienie się ,że wszystkie dane są podane. Zalogowanie się na nowym koncie z poziomu telefonu podpięcie telefonu do konta a później z twrp aktualizacja do najnowszej czy odpowiadającej wam wersji androida 6.0 z miui 8. Minus oczywisty brak danych plus telefon możliwy do użytku zamiast cegły:)
 10. Witam ja natomiast mam pytanie jak wyglada sprawa z centrum oprogramowania czy nadal mamy cos na jego kształt do dyspozycji?
 11. Te same objawy z gg brak łapania połączenia z siecią gg lub bardzo długie łączenie mam porcie romu dla Desire HD Android 4.2.2 Facebook działa w porządku. GG działa dobrze zaraz po uruchomieniu telefonu pozniej już nie łączy lub łączy bardzo długo. GG dobrze działało na androidzie 4.1.2 ale nie mogę znaleźć ostatniego miui oparte o tą baze jak i spolszczenia dla mojego telefonu. Zamiennik GG który dobrze działa to Gandu łączy natychmiastowo z siecią mam nadzieje ,ze komuś przydadzą się te informacje.