Jump to content

terbit

Użytkownicy
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About terbit

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. terbit

  MIUI 8.8.16

  U mnie wystąpiło to samo, restart nie pomógł, pomogło dopiero czyszczenia pamięci sklonowanych aplikacji (mimo że takich nie miałem). Niestety nie widzę takiej opcji nigdzie, ale ja usunąłem którąś ze sklonowanych aplikacji przez przytrzymanie na pulpicie i przeciągniecie do kosza, wtedy chyba pojawił mi się komunikat czy chce wyczyścić dane sklonowanych aplikacji czy coś w ten deseń. Wyczyściłem i wszystko gra.
 2. Witam, Ostatnio miałem problem z smsami, które przychodziły z opóźnieniem. Na innym telefonie wszystko działało ok (stary samsung bez androida), wiec to nie była wina karty SIM. Po dwóch dniach walki, stawiania systemu od nowa, przywracaniu starszych wersji z backupa, problem zawsze wracał. Stwierdziłem, że problem musi być gdzie indziej i okazało się, że zawsze jak instalowałem aktualizacje w sklepie google (Sklep Play), smsy przestały dochodzić Okazuje się, że to wina aktualizacji aplikacji "Google", po odinstalowaniu aktualizacji, smsy normalnie dochodzą. Tak piszę, jakby znowu ktoś m
 3. terbit

  MIUI 7.12.14

  Tak, zapewne tym bardziej, że problem zgłaszało kilka osób To byłby dziwny zbieg okoliczność Poza tym z tego co widzę z opisu masz wersję KATE, a mowa o KENZO i to pewnie jest odpowiedz na to czemu tobie działa dobrze, a nam nie a może to też zbieg okoliczności
 4. terbit

  MIUI 7.11.23

  No nie koniecznie, na moim też jest dużo gorzej niż przedtem. Może jesteś ciągle w okolicach routera albo masz repeatery w domu? Czasami zastanawiam się czy to nie błąd w wyświetlaniu zasięgu sieci WIFI, ale raczej nie.
 5. terbit

  MIUI 7.11.9

  Sprawdź w ustawieniach powiadomień w twojej aplikacji, bo u mnie był zmieniony dzwonek (nazwa składająca się z cyfr). Po zmianie, powiadomienia dźwiękowe wróciły. Wibracji nadal brak, dioda działa. Co do diody, to sprawdź w systemowych ustawieniach powiadomień twojej aplikacji czy nie wyłączyło diody.
 6. terbit

  MIUI 7.11.9

  U mnie w tej wersji romu przestały działać powiadomienia w Textra SMS. Odpowiedź godna pochwały
 7. terbit

  MIUI 7.11.9

  U mnie ten problem nie występuje - odtwarza normalnie. Nadal występuje słaby zasięg WIFI.
 8. terbit

  MIUI 7.11.2

  Czy ktoś jeszcze ma problem ze słabym zasięgiem WIFI na kenzo, czy innych telefonach? Działać działa, ale np w tym samym miejscu Huawei ma prawie full zasięg, a ja na kenzo mam praktycznie null. Wydaje mi się, że przedtem nie było tak źle.
 9. terbit

  MIUI 7.10.26

  Czy zgoda na odblokowanie bootloadera z tamtego roku będzie działać teraz, bo z tego co pamiętam to chyba zawsze było mówione, że jest ważna miesiąc?
 10. terbit

  MIUI 7.4.6

  U mnie kenzo śmiga. Wszystko ok, sklep play również. U mnie na kenzo opcja jest aktywna. Co do sklepu play to nawet przez chwilę nie miałem problemów ze ściąganiem czy to przez wifi czy przez sieć. Czy to na tej wersji czy wcześniejszych. Może warto by pogrzebać w ustawieniach sklepu? Raz mi wyskoczył komunikat, że plik jest duży, ale odhaczyłem pobieranie tylko przez wifi czy coś takiego i normalnie pobrał aktualizację.
 11. terbit

  MIUI 7.1.19

  Wiem, że na jednym z wcześniejszych ROM'ów ktoś miał problem, że po załadowaniu pliku hosts z dodatków, mimo to komuś nie blokowało reklam, mam teraz tak samo (jestem na ROM'ie 7.1.5), a nie mogę znaleźć tego wątku i nie wiem czy wiadomo czemu tak się dzieje? Dodam tylko, że usunąłem z zip dodatków wszystkie aplikacje i zostawiłem tylko plik hosts.
 12. terbit

  MIUI 7.1.5

  Też nie stwierdzam błędu z przychodzącymi połączeniami. Co do diody niestety nie wydziałem, bo mi migała dioda powiadomień z maila (w sumie może to nawet by było lepiej gdyby gasła, bo byłoby widać kiedy telefon osiągnął 100% ;)) U mnie nic takiego nie występuje, zdjęcia robi normalnie, filmy też wychodzą ok, bez żadnych błędów i wyrzucania z aplikacji. Co do GPS'a pierwszy fix bardzo długi, obecnie po 3-5 sekundach.
×
×
 • Create New...