Jump to content

woloszyng

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by woloszyng

 1. Trochę odgrzeje kotleta. Mam ten sam problem. Redmi Note 3 Pro Kenzo, Snapdragon. Podczas rozmowy wszystko działa. To co wydarzyło się na krótko przed awarią: Narzeczona przeglądała instastory podczas gdy otrzymała połączenie. Telefon zablokował dźwięk mediów, zadzwonił dzwonkiem, po rozmowie nie działał dźwięk mediów i żaden inny( połączenia, sms, dźwięk klawiszy)
 2. Jakieś pomysły jak wprowadzić telefon w tryb awaryjny po nieudanym wgraniu Rom?
 3. Właśnie ogarnałem, że ten serwis to @Acid. Dzięki Panowie za wszystkie rady:)
 4. Dzięki Pietr. Znalazłem jeden serwis we Wrocławiu, który mówi że może spróbować coś podziałąć. Chyba najpierw wyślę tam telefon i zobaczę czy coś pomoże.
 5. Nie. Po podłaczeniu telefonu do kompa nie rozpoznaje go. Jedynie po podpięciu do łądowarki sieciowej na telefonie miga czerowana dioda i po ok. 5 minutach przestaje. Wstawiam komunikat z windows:
 6. Wysyłka na gwarancji raczej nie wchodzi w grę. Czy w Polsce będę mógł to jakoś ogarnąć?
 7. Witam serdecznie, mam podobny problem. Nabyłem Xiaomi Redmi Note 3 Pro i razem ze znajomym informatykiem przeprowadzaliśmy proces instalacji MIUI Polska 2016 zgodnie z poniższą procedurą: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ Dodatkowo posiłkowałem się tym nagraniem: https://goo.gl/PpmkbW Wszystko przebiegło zgodnie z planem i przy ostaniej fazie działania: " Po zakończonym procesie urządzenie wybieramy Reboot " Telefon się wyłączył i reaguje na przycisk power. Po podłączeniu do ładowarki sieciowej od Xiaomi, 2000 miliA dioda mruga na czerwono po czym po ok 15 minutach przestaje mrugać. Po podłączeniu do ładowarki Samsunga 2 A dioda miga znacznie krócej, ok 5 minut i zgasła. Po podłączeniu łądowari HTC, 1 A, dioda przestała migać po ok 3 minutach. Problem leży w ładowarce czy próbie wgrania MIUI Polska. Zauważyłem, że do mojego model zaleca sie ROM Kenzo, ja użyłem AQUA Dziękuję za każdą odpowiedź.
×
×
 • Create New...