Jump to content

czerwony10

Użytkownicy
 • Posts

  43
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3

Recent Profile Visitors

417 profile views

czerwony10's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Głośności są ok Lock mógłby być dokładniej wykonany, zależy z której strony się przyciśnie działa zawszę inaczej I takie osobiste przyciski na dole ekranu mają za małe pole dotyku, nie zawsze złapie, po prostu przyzwyczajenie z innych telefonów
 2. Witam czy jest możliwość ustawienia mniejszego taktowania np screen lock? 7.1.3.0 bez rota
 3. Mam tak samo grając muszę mieć pochylony lekko telefon wie ktoś jak skonfigurować dokładnie krok po kroku(jestem zielony)
 4. Grając musze mieć przechylony telefon... żeby jechać prosto
 5. Nie wiem co dokładnie nie działa ale dokładnie to samo co na tym filmiku. Jak to naprawić bo się w nic grać nie da...
 6. Witajcie użytkuje telefon od kilku dni, zaznaczę że w urządzenie/pamięć wszystko jest zaznaczone na kartę sd a mimo to tylko zdjęcia zrobione aparatem systemowym się tam zapisują. Potrzebuje się dowiedzieć jak zapisywać screenshoty, zdj automatycznie pobierane przez messengera,i zdjęcia zapisywane na aparacie snapchata na karcie sd.
 7. Wszystko jest ustawione na sd a tylko zdjęcia z aparatu się tam zapisują ;(
 8. Witam wszystkich użytkuje telefon od kilku dni i pojawił się problem, nie wiem jak ustawić zapisywanie screenshotów, zdjęć ze snapchata oraz zdjęć przychodzących i zrobionych na messengerze na karcie sd.
 9. Czyli niższe natężenie wydłuży żywotność bateri?
 10. Czy ładując 5v 1A zwiększę żywotność baterii wydłużając czas ładowania?
×
×
 • Create New...