Ginetta

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Ginetta

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy może samą aplikację Mail na MIUI 7 stable, można zaktualizować, albo przeinstalować? Bo te same konta na aplikacji Gmaila na telefon, działają normalnie.
 2. Witam. Przegłądałam wszystkie tematy, i nie znalazłam podobnego problemu. Na Redmi Note2 jest zwykła aplikacja Mail, która działała bardzo dobrze kilka miesięcy, ale ostatnio konta Gmail, najpierw jedno, potem drugie, przestały odbierać pocztę. Usunęłam oba i próbowałam wprowadzić je ponownie, ale cały czas mam komunikat "couldn't autenticate". Pytałam już na Google pomoc, ale od tygodnia nikt tam nie znalazł rozwiązania. Problem wygląda identycznie jak opisany na stronie: http://en.miui.com/thread-134084-1-1.html zrzuty ekranu tam umieszczone i objawy wyglądają identycznie jak u mnie, tylko, że tam pomogło czyszczenie danych aplikacji i cache, a u mnie czyszczenie danych aplikacji nie pomogło, a nie wiem gdzie czyści się cache. Czy ktoś z Was może zna podobne objawy i może pomóc? Pozdrawiam
 3. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Problem zniknął. Nie wiem jak i kiedy. 3 dni nic nie robiłam i dzisiaj każda z aplikacji do odtwarzania muzyki (sprawdzałam 2 z googleplay store i jedna wbudowana) widzi utwory na Karcie SD. Nie wiem jako to się stało, ale jest dobrze.
 4. O.K. dziękuję. Tak zrobiłam. Nie mam H2test ale PC-et wszystko widzi i nie zgłasza problemów z obsługą karty. Poza tym, to karta Toshiba 5 lat gwarancji z legalnego sklepu.
 5. Witam Jestem tu pierwszy raz i trochę przeszukałam forum, ale nie trafiłam na podobny wątek. Mam Redmi Note 2 z MIUI 7.0, wszystko świetnie działa, ale po założeniu karty SD 32 GB, można na nią wszystko wrzucić, ale aplikacje z niej nie chcą korzystać, nie widzą plików na niej. Chcę na nią wrzucić kilka GB muzyki, ale po próbnych kilku plikach zorientowałam się, że żaden odtwarzacz nie widzi muzyki na karcie, ani ten wbudowany ani z googleplay. Jeśli plik mp3, jest w pamięci telefonu, to aplikacja wszystkie pliki oczywiście widzi i odtwarza. Czy możecie pomóc?