Jump to content

Domsantiago

Użytkownicy
 • Posts

  26
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Domsantiago's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Też mam problem z pływającymi oknami, trzeba za każdym razem włączać w messenger
 2. Witajcie, mam pytanie, otóż nie wiem czy na dev Romie dostanę aktualizację OTA, minął prawie miesiąc a podobno mają być co 2tyg. Aktualnie mam 6.4.28
 3. Witam, mam problem z galerią na moim redmi note 3, z wersja miui dev 6.4.28, po zrobieniu zdjęcia podgląd jest pixelowaty, jakby otworzył miniaturkę a nie zdjęcie, dopiero przy powiększaniu lapie ostrość, usunąłem dane podręczne, i zrobiłem restart ale nie pomogło. I jak otwieram przez menadżera plików to czarne się robi.. Dotyczy nowszych zdjęć. Zdjęcia Google są wyraźne, i śmigają ale wolę systemową galerię.
 4. @cybernetic87 da sie, wchodzisz w more settings, bacuk and factory reset, ale musisz mieć kartę sd chyba zeby mieć pewność że się nie usunie.
 5. @cybernetic87 w przejściu na deva z globala usuną Ci się dane ustawień, aplikacje, ale zdjęcia mi zostały. Co do 6.4.28 to wg mnie działa szybciej, tzn nie laguje mi już pasek powiadomień, szybciej działa czytanik, co do baterii to podobnie, ale dziwnie mi spadło 10% na wifi bez używania. polski język jest chyba w 100%, nie zauważyłem nic z krzaczkami. Sprawdze antutu przy okazji ale na globalu miałem 72k a na syfmiui 7.1.9 78 xd, więc nie wiem o co chodzi ogólnie polecam bo częściej są aktualizacje. Aa i można robić foty czytnikiem lini. Stable global to raz na miesiąc, 2.
 6. Wyszła wersja 6.4.28, do pobrania w pliku. http://en.miui.com/extra.php?mod=rom/download&r=301&mobile=no#438
 7. @_cntlr musisz poczekać aż wyjdzie w pliku ta 6.4.28, dało się przez updater 6.4.14, jak była najnowsza.
 8. @Albin Poczekajmy aż wyjdzie w pliku, wtedy się uda, zobaczysz.
 9. @Albin Ale będę musiał przez mi flash znowu, a to jest ryzyko, podobno nie chce przejść czasem. A co do updatera systowego, to wyświetlił ostrzeżenie że wersja jest starsza od obecnej i że trzeba wymazać dane. Mogłem wtedy zrobić i było by po problemie, ale musiałem zgrać foty. @Albin A da się przez recovery flash przez mi pc suite?
 10. @marcin7dd @Albin tylko że jak była dostępna wersja 6.4.14 to mogłem zrobić update z globala 7.2.3, a chciałem zrobić backup, minęły 2 dni(byłem u dziewczyny) próbowałem wgrać 6.4.14 i nie mógł zweryfikować bo wyszła ota 6.4.28
 11. @marcin7d dlatego nie mogę wgrać 6.4.14... Wyszła już nowa wersja, trzeba czekać aż wyjdzie jako plik, ale kaszana.
 12. Też tak miałem musisz w zakładce permisiion kliknąć display pop up window
×
×
 • Create New...