Jump to content

piotrekb

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About piotrekb

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No właśnie kupiony stacjonarnie więc zostaje mi albo gwarancja albo rękojmia
 2. Cześć, kupiłem ostatnio Xiaomi Air Purifier 2S z polskiej dystrybucji i coś w nim piszczy podczas pracy. Nie jest to głośny pisk, ale jednak słyszalny. W poprzednim oczyszczaczu jaki miałem podczas pracy urządzenia było słychać tylko szum powietrza. Ustawiam w apce tryb manualny i tak: - 2-4 m2 lub tryb nocny jest cisza kompletna - 5-9 m2 słychać pisk przez cały czas przy kręceniu się wirnika - 8-14, 10-17, 11-19 słychać pisk ale nie przez cały czas, przez większość czasu słychać szum powietrza, chwilami szum i piski - 12-21 i powyżej słychać już tylko szum powiet
 3. Ok, po nadaniu odpowiednich uprawnień zmodowana apka zaczęła działać Wielkie dzięki EDIT: Jest tylko jeden problem - zdjęcia kontaktów nie działają właściwie. Ani na wersji 6.3.3 czyli teoretycznie najbliższej mojej wersji, ani na wersji 6.3.17. Zamiast tego ludzika ze znakiem zapytania nie pojawia się nic. EDIT2: Wgrałem 6.2.25 i powyższy problem nie występuje, a mod działa. Więc widocznie to jest odpowiednia wersja dla mojego ROMu.
 4. Restartowałem i właśnie po restarcie aplikacja znikła. Co więcej zrobiłem sobie kopię oryginalnej aplikacji sms i po usunięciu zmodyfikowanej, przywróceniu oryginalnej i restarcie aplikacja do smsów nie wróciła.
 5. Którą wersję powinienem wgrać? Mam wersję stable Xiaomi.eu na zablokowany bootloader (czyli 7.1.3.0). Telefon mam zrootowany, więc wyciągnąłem plik apk z archiwum i skopiowałem do /system/priv-app/Mms. Niestety aplikacja zniknęła. Próbowałem wgrać apkę z najnowszej wersji moda (6.3.17).
 6. Czy da się w jakiś sposób zainstalować ten mod na Redmi 3? Aplikacja Unicode dla v7 nie działa (komunikat o niewspieranym urządzeniu), natomiast w modach do ręcznej instalacji nie widzę tego modelu. Może da się zainstalować mod dla jakiegoś pokrewnego telefonu?
×
×
 • Create New...