Blindman

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Blindman

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No i dziękuję, bo prawdopodobnie takiej odpowiedzi szukałbym długo, a tutaj wszystko mi wytłumaczyłeś łopatologicznie. Ogólnie to przypomniało mi się, że kiedyś już sprawdzałem te sumy kontrolne ale nie wiedziałem po co to. Btw sprawdziłem to co mi się pobrało i wszystko się zgadza. Także chyba trzeba będzie wrócić na jakiś starszy ROM.
 2. Co to są te sumy kontrolne?
 3. Witam, Po aktualizacji do miui 6.5.26 w moim redmi 3 przestało działać wifi. Po prostu nie chce się włączyć, więc nie mam nawet dostępu do aktywnych sieci. Robiłem jeszcze raz aktualizacje, przywrócenie do ustawień fabrycznych, full wipe oraz wipe cache, dalvik i nic nie pomogło. Niby mógłbym sprawdzić, wrócić na poprzedni ROM ale wolałbym naprawić to i cieszyć się najnowszym oprogramowaniem.
 4. Aby skalibrować akcelerometr trzeba wejść w recovery(?) kombinacją klawiszy power+volume up. Następnie kliknąć na "chińskie krzaczki" 传感器测试 i pod pozycją pierwszą jest kalibracja sensora. Niestety mam problem z ustawieniem pod kątem 45+ i 45- stopni. Podobno trzeba znaleźć pozycje xyx=5,5; 5,5; 5,5 i te same liczby na minusie dla 45-. Jakby ktoś wiedział w jakiej pozycji ustawić telefon, to proszę dać znać. źródło: http://en.miui.com/thread-227558-1-1.html
 5. Jak mam go zkalibrować? Do tej pory kładłem telefon na płaskiej powierzchni i klikałem success ale nadal źle to działa. Wybacz jestem zielony w tych sprawach. Wciąż mam problem z akcelerometrem. W aplikacjach da się go skalibrować tylko, że nie na cały system. Używałem go do gogli VR, mianowicie do cardboarda, ale obraz jest źle wyświetlany... Czytałem tutaj na forum, że to może być problemem DPI w telefonie i trzeba programem do zmiany DPI się pobawić.
 6. Witam, Na wstępie zaznaczam, że wersje MIUI POLSKA posiadam 6.3.31. Mam dwa problemy. Po pierwsze, to że np. poziomica w aparacie jest przekrzywiona kiedy trzymam telefon w miare prosto, poziomo. To samo dzieje się również w innych aplikacjach i grach, np. w Asphaltcie musze telefon trzymać lekko bokiem, aby pojazd w grze jechał w prosto. Drugim moim problemem jest to, że aplikacja pogoda pokazuje mi dane pogodowe z miejscowości oddalonej o 30km. Na innych wersjach ROMu (używałem bodajże dwóch innych: ten od ACIDa i chiński stable) były pokazywane różne miejscowości oddalone ode mnie o kilka, kilkadziesiąt kilometrów, maksymalnie do tej miejscowości oddalonej o 30km. Chciałbym się dowiedzieć czy Wy też macie tego rodzaju problemy. Zamieszczam screenshota jak to jest u mnie z poziomicą.
 7. Czy ma ktoś pojęcie, kiedy może być wersja global? Czy w ogóle ją wypuszczą...?