Jump to content

Klaman

Użytkownicy
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Klaman

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  Samsung Galaxy S3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rano była aktualizacja. Wieczorem rzuciłem okiem. Kroki niby zliczone, ale jednak nie. Passa się zatrzymała, jakbym w ogóle d… z łóżka nie podniósł. Ktoś aktualizował dzisiaj Mi Fit i ma podobny problem?
 2. Mam dokładnie to samo. Do ~230 dni passy (nie „pasji”), miałem „lepiej niż 96% użytkowników”. Od kilkunastu dni zrobiło się nagle 64%, a dzisiaj mam już 63%. Jakaś kompletna bzdura. Mało tego… Dzisiaj mimo tego, że zliczył kroki, to podsumowanie dnia jest… 0. Jakbym nic nie zrobił. „Odparowałem” opaskę, podłączyłem ponownie (nagle zaczęły działać powiadomienia), ale niestety – kroki niby ogólnie zlicza, ale nie dolicza do passy ani podsumowania dnia. A dzisiaj rano była aktualizacja Mi Fit – czyli kiepską apkę jeszcze bardziej skiepścili. :|
 3. Myślisz, że specjalnie dla tabletów robiliby v.6 a telefony kulałyby się kolejny rok na v.5? Nie sądzę.
 4. No ja nie słychać? Nawet sugerowano datę premiery (luty/marzec), która oczywiście się przesunie, znając Xiaomi – o parę miesięcy. Zresztą przecież już Acid prezentował interface MIUI 6. A mi niestety nie – jest festyniarska. Estetyki zero, każdy element z innej bajki, debilne imitacje przełączników, wszystko jakieś takie wielkie. Wygląda tandetnie – brzydkie to prawie jak TouchWiz.
 5. Tyle, że Xiaomi podobno bardzo nie lubi LG, więc mogę się nie doczekać MIUI na niego. Nexus to co prawda też LG, ale na sprzęt referencyjny Google'a, Xiaomi patrzy chyba bardziej łaskawie, co?
 6. Tyle, że nadal miałbym lepszy ekran, lepsze aku i (chyba) stabilniejszego GPSa.
 7. Czyli pięknie można dzwonić i SMSować. Dziwnie wygląda instrukcja instalacji, w szczególności pierwsza linia: Przecież ten telefon nie ma slotu na kartę pamięci.
 8. Pomóżcie dobrzy ludzie. Jestem na rozdrożu i ni cholery nie mogę się zdecydować. Za każdym jest trochę „za” i trochę „przeciw”. Nexus 5: + estetyczna, klasyczna, skromna i jednocześnie elegancka, prosta forma obudowy, + czysty Android, który ułatwiłby mi dopieszczenie wyglądu i funkcjonalności do czasu, aż MIUI się pojawi, + chyba największa szansa na uzdatnienie nowym MIUI, – ekran bez rewelacji (nienajlepsze czernie i kąty widzenia), – słaby akumulator, – kłopoty z GPSem. LG G2: + większa bateria, + dobry ekran, – mniejsza szansa na MIUI (podobno dotychczasowy projekt portu s
 9. Kolega ZduneX25 poinformował mnie w innym wątku, że ktoś z uczestników tego – rozwiązał problem (znalazł jakiś duet apek na GP), które rozwiązują problem z nagrywaniem rozmów przez MIUI 5 na 4.2.2. Czy tenże użytkownik mógłby się ujawnić i podać nazwy tych programów? Będę bardzo wdzięczny, bo przerabiam ten temat na swoim S3 i nie mogę znaleźć nic, co nagrywałoby inaczej niż tylko z mikrofonu.
 10. Obstawałbym, że raczej z problemami. ~70% apek nie nagrywa wcale, a reszta tylko przez mikrofon. Efekt jest taki, że na nagraniu słychać siebie, a rozmówcę dopiero podczas odtwarzania nagrania na sprzęcie z zewnętrznymi, mocnymi głośnikami. Sugerowałbym zmianę tego zapisu, bo jak ktoś, komu zależy na nagrywaniu rozmów to przeczyta i zdecyduje się na przesiadkę z 4.1 na 4.2, będzie srogo zawiedziony testując przez kilka dni dziesiątki aplikacji, z których żadna może nie spełnić jego oczekiwań. Sam to przerabiam więc wiem, jak jest to irytujące.
 11. Też mam do czynienia z kilkuminutowym łączeniem się GG. Dzisiejsza aktualizacja – wydawało się – przyniosła niesamowitą poprawę, bo wyglądało, że łączy się od razu. Niestety, to tylko ściema. Ikonka stanu zmienia się od razu na tę, która jest zdeklarowana i nic poza tym. Łączności z serwerem brak. Połączenie (synchronizacja rozmów, etc.) następuje jak dawniej, czyli po kilku minutach.
 12. Wersja MIUI: Galaxy S3 / MIUI 4.3.14 (4.2.2) Jakim użytkownikiem jesteś? -- używam MIUI od pewnego czasu Opis znalezionego błędu Jak niektórym chyba wiadomo – przegapiłem problem z nagrywaniem rozmów na porcie 4.2.2. Dowiedziałem się po tym, kiedy faktycznie potrzebowałem posiąść dowód w postaci nagrania. Mocno poirytowany wróciłem do MIUI na 4.1. Niestety – albo już nie pamiętam, że tak było albo po prostu po przesiadce coś się skisiło i ta wersja działała koszmarnie na moim S3 (lagi, ścinki, ciągłe odświeżanie pulpitu, etc.). Zmieniałem kernele – nic to nie dało. Po kilku tygodniach ni
 13. STweaks pojawiło się już samo po instalacji kernela. Fakt, ustawień sporo, nie wiem czy to ogarnę, ale po zastosowaniu najbardziej oczywistych i przeładowaniu systemu, „ładowanie pulpitu” pojawia się (jak na razie) tylko po czyszczeniu pamięci, a ogólnie jakby nieco płynniej wszystko działa (chociaż może być to subiektywne odczucie).
 14. W analogiczny sposób jak np. sam rom czy gapsy?
×
×
 • Create New...