Jump to content

cinek100

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About cinek100

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi note 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Padła mi płyta główna.Kupiłem inną używaną z rozbitka.Wszystko działa lecz nie mogę się zalogować się do swojej chmury Xiaomi.Na obecnej płycie zalogowane jest konto poprzedniego właściciela i żeby się z niego wylogować potrzebne jest hasło.Wgrałem nowe oprogramowanie i wydaje mi się że dałem opcje czyszczenia , ale nie jestem pewien.Teraz w recovery czyszcze dane ale i tak konto zalogowane jest nadal.Jak usunąć to konto z telefonu?
 2. Też zainstalowałem starszą wersję 5.2.27 You tube i nie ma z nią problemów, szkoda tylko że mniej opcji posiada niż nowa wersja.Dostępne na apkmirror.
 3. Odtwarzanie filmów w aplikacji you tube sprawia problem.Pojawia się komunikat : "Wystąpil problem podczas odtwarzania... Dotknij, aby spróbować jeszcze raz.Aplikacja potrafi sie tez zawieszac.Na firefoxie you tube działa prawidłowo.Wyczyszczenie pamięci podręcznej nie przynosi skutku?Jak u was działa ta apka?Z tego co pamietam to na innym sofcie było to samo.
 4. Tak ,dokładnie to wyskoczył komunikat czy chce zainstalować Super SU i że zrootuje to telefon.Na szczeście udało sie go przywrócic do życia i już z powrotem korzystam z MIUI PL
 5. Chyba chodziło o zrootowanie telefonu.Jesli się nie mylę to pisało coś tam o użyciu aplikacji Super Su(przciągnąłem suwaczek i sie spierdzieliło).Ta opcja pojawiła się w trybie recovery tuz po tym jak zainstalowałem rom w wersji eu .
 6. Dzieki;(Ale nie poddawałem się i szukałem tym razem na zagranicznych forach.I udało się;)Zainstalowana została wersja 5.8.20 Beta MIUI.Co sądzisz d3tr0 o tym sposobie http://en.miui.com/thread-157344-1-1.html ?Warto by to przypiąć dla potomnych?
 7. Witam wszystkich.Mam problem z włączeniem telefonu po próbie flashu nowego romu.W trybie recovery ( power+ volume +) zrobiłem Wipe danych na telefonie, zainstalowałem roma.Pojawił się komunikat ze zainstalowany ok (succes?).Lecz zamiast zrobić reboot i ładowanie nowego systemu , uruchomiłem rootowanie SU.telefon sie wyłączył i nie wstał.Przy próbie włączenia świecił się tylko ekran na czarno i wibracja.W tej chwili w ogóle nie reaguje na włączenie i nie działa tryb fastboot ( power + volume -).Mozna coś z tym samemu zrobić , czy pozostaje tylko serwis?
×
×
 • Create New...