Bezel

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Bezel

 1. Witam, niedawno wgrałem miui 9 7.12.14 na mojego RN3Pro i mam problem z aplikacją aktualizacji. Po odpaleniu jej nic nie można zrobić tak jakby się zawiesza. Czy macie tak samo? czy wogóle na miui 9 dla rn3pro będą możliwe aktualizacje OTA?
 2. Bezel

  Problem z kartą SD

  Witam, mam problem z moim Redmi Note 3 Pro 32GB Miui 8, a mianowicie nie widzi kart sd (samsung 8gb). Znalazłem jeden podobny temat ale niestety rozwiązania z niego mi nie pomagają poza tym temat jest już zamknięty. Karta na początku działała w tym telefonie, a wcześniej w Redmi Note 2 i cały czas działa po włożeniu do innego fona. Nie pomaga formatowanie w kompie. nie mam już pomysłu co może być przyczyną czy slot padł całkowicie? Jak wkładam kartę SIM w niego to ją widzi. Czekam na sugestie.
 3. Witam, głośniczek w moim XRN2 tez zaczął trzeszczeć, zabieram się do jego wymiany. Mam pytanie odnośnie odpinania taśm z płyty głównej, a mianowicie po prawej stronie są 2 taśmy ta szersza odpina się bez problemu. Gorzej jest z tą drugą. Nie chcę jej uszkodzić, a w żaden sposób nie mogę jej odpiąć. Czy ma ktoś może jakąś fotorelację albo filmik?