Jump to content

LucJjan

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN 3 Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

LucJjan's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Udało się tym sposobem z filmiku wejść w tryb download. Miflash zaczął normalnie flashować gdy włączyłem go normalnie a nie jako administrator. Dzięki wielkie wszystkim za pomoc.
 2. Tak. Telefon ma być w trybie download czy fastboot? Nie rozumiem tego w ogóle. Przed chwilą udało mi się wejść w tryb download(tak przypuszczam, czerwona migająca dioda) a teraz znów gdy chce wejśc w ten tryb włącza się ikona telefonu z kablem.
 3. Po przytrzymaniu samego Vol- i Vol+ dioda zaczęła migać (bardziej intensywnie niż w przypadku rozładowanej baterii)
 4. Czy w trybie download miga czerwona dioda?. Wszedłem w tryb download ale błąd w miflash pojawia się ciągle ten sam.
 5. Koledzy jakiś pomysł co jest nie tak? sterownik adb nie instaluje się poprawnie. Telefon ma włącozny tryb debugowania. Załączam screen'a
 6. W tryb download nie mogę wejść. Zamiast trybu download pokazuje mi się ikona "telefonu kabelkiem"
 7. Wydaje mi się, że wszystko ok. Żeby się upewnić wrzucę screen'a
 8. Witam. Gdy próbuję wgrać china dev na mojego rn3 pro w miflash wyskakuje : Nieokreślony błąd.(0xffffff01:) Jakieś pomysły? Błąd ten wyskakuje gdy wybieram opcje flash_all. Gdy próbuję przez flash_all_except_storage pokazuje się błąd 0x80070002: execute flash_all_except_storage.bat
 9. A na odblokowany bootloader jaki rom najbardziej polecasz?
 10. Witam. Potrzebuję pomocy. Gdy chce wejść w tryb download tak jak wielu ludziom pokazuje mi się ikona telefonu z niepodłączonym kabelkiem. Gdy naciskam kombinacje Vol+, Vol- i power telefon wchodzi w jakiś tryb testowania sprzętu(mogę sprawdzić czy działają przyciski dioda itp). Gdy próbuję wejśc do recovery mode przez updater również pokazuje się ikona telefonu z kablem. Jakieś pomysły jak na to zaradzić ?
×
×
 • Create New...