paters18

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About paters18

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziewczyna kupiła na allegro Redmi Note 2 z androidem 5.0.2 LRX22B. Wersja MIUI 7 by xiaomi.eu 5.10.16 (rozwojowa).I zacina sie jej, gdy chciałem go akutalizować to wywala komunikat install update zip failed.Jestem w tym zielony może ktoś mi pomóc w tym jeśli chodzi o to https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/ To nie ogarniam tego, taka rozszerzona matma jak dla mnie, niby coś logiczne ale ni ch**a nie mam pojecia jak do tego sie zabrać. Prosze o jakieś proste wytłumaczenie jak dla tłuka dzięki !
 2. paters18

  LTE RN 2

  Witam mam taki problem dziewczyna kupiła sobie jak ja RN2 ma karte w playu i nie działa jej LTE wcześniej miala iphone 4s i zasieg miala na 3g 4g teraz jak ustawie preferowny typ sieci 4g lte to nie ma internetu wogole.Sytuacja u mnie wygląda tak mam karte w t mobile mam ustawione 4g internet jest ale tylko h+ nigdy wiecej 3g albo 4g a wiem ze 3g jest w moim mieście APN próbowałem ustawić z internetem na forach szukałem i nic ... jakieś sugestie ?
 3. Witam mam taki problem dziewczyna kupiła sobie jak ja RN2 ma karte w playu i nie działa jej LTE wcześniej miala iphone 4s i zasieg miala na 3g 4g teraz jak ustawie preferowny typ sieci 4g lte to nie ma internetu wogole.Sytuacja u mnie wygląda tak mam karte w t mobile mam ustawione 4g internet jest ale tylko h+ nigdy wiecej 3g albo 4g a wiem ze 3g jest w moim mieście APN próbowałem ustawić z internetem na forach szukałem i nic ... jakieś sugestie ?