PoprostuKonrad

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About PoprostuKonrad

 • Rank
  Nowy
 • Birthday August 8

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 32GB
 1. Cześć Z dnia na dzień bez powodu przyciski nawigacyjne przestały reagować, aplikacja "back button" oraz" pie control" nie działają (pierwszy nie jest wspierany w androidzie powyżej 4, a druga po prostu nie wyświetla swojego panelu mimo poprawnych ustawień). Póki co nie mogę wysłać telefonu na gwarancje alni do serwisu, bo do tego potrzebne są papiery które mam w domu a w nim będę dopiero za miesiąc. Problem dość uciążliwy bo by by cofnąć muszę resetować całe urządzenie. Czy ktoś zna jakiś myk by ów przyciski wyświetlały sie na ekranie lub sprawdzoną aplikacje niekoniecznie z play store. @cukru jest ustawione (tak samo by messenger działał) dalej nic, asystenta dotykowego też nie moge znaleźć, same problemy edit2: dobra człowiek debil, zapomniałem że są dwa miejsca gdzie muszę zezwolić na "okienka"
 2. Mimo zabawy z danymi wielokrotnym przelogowaniu dalej nie może zweryfikować, jednak widzę że nie jestem osamotniony z tym problemem (główne forum) a rozwiązania dalej brak. Nie wiem nie wiem nic już, sprawdziłem chyba w najprostszy sposób czy kota na pewno są zgodne - zmieniłem avatar na profilu przez PC, od razu zmienił się też w telefonie. Dokopywałem się do porada takich jak wyłączanie firewalle, zgadłeś nic to nie dało dobija do 50% i błąd.
 3. @Smigoll już na samym początku zrobiłem sobie 100%, logowanie na i.mi.com mimo klikania na chybił trafił przeszło pomyślnie i mam dostęp do telefonu z pozycji komputera. Mimo to dalej nie może zweryfikować urządzania. 1. Kombinacja przycisków Up+power jak widać nie zauważa połączenia (telefon "czuje" kabel w wejściu): 2. Tutaj Down+power - połączenie nawiązane: 3.Moja bolączka:
 4. Cześć wam, do tej pory byłem biernym użytkownikiem forum szedłem za radami, doszedłem do https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ Idąc krop po kroku dostałem pozwolenie na rootowanie więc się zabrałem no i się zaczęło: Przycisk pogłośnienia muzyki + zasilanie skutkowało jedynie wyświetlaniem się konturu telefonu i kabla jednak program MiFlashUnlock nie wykrywał połączenia, uznałem że spróbuje nacisnąć dolny + zalislanie, poskutkowało to włączenie trybu fastboot z ikoną króliczka grzebiącego w androidzie (taki jak w ww. programie) i ów program wykrył połączenie a przycisk "unlock" stał się klikalny. Zaczęło weryfikować i wyskoczył pierwszy błąd: spróbowałem jeszcze raz i otrzymałem taką informacje: to już mnie mocno zdziwiło, jednak nic nie opisze zimnych potów gdy uznałem że dam sobie narazie z tym spokój wyłączam wszystko odłączam kabel, wyłączam telefon, włączam ponownie, ładuje się normalnie i... Logo Mi mi.com na przechodzącym z szarości do czerni tle (jak nigdy wcześniej) i nic, zamarł. Telefon mogę jedynie wyłączyć i przejść w dwa tryby opisane wyżej. Dodam że przed rootowaniem już po odblokowani tej możliwości włączałem i wyłączałem telefon normalnie, jak i szykując się do wgrania polskiej wersji. Znalazłem tylko ten wątek ale nie chce narazie nic bardziej "psuć" http://en.miui.com/thread-193681-1-1.html Telefon jest nowy i zakładanie konta poszło jak i cała reszta do tej pory poszło gładko bez żadnych błędów. Sam nie wiem w jakiej sytuacji się obecnie znajduje gdzie leży wina i jak to naprawić. Proszę o pomoc. EDYTUJE: Dobra samo ruszyło, zostawiłem telefon z tym logiem na czas papierosa, wróciłem i działa już normalnie, poczekam na kilka odpowiedzi może któraś będzie tą trafioną i spróbuje jeszcze raz rootować.