Jump to content

PoprostuKonrad

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About PoprostuKonrad

 • Rank
  Nowy
 • Birthday 08/08/1993

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9T Pro
 1. Cześć, Moi rodzice właśnie odebrali Mi Sticka i mają problem z pierwszym uruchomieniem. Mianowicie wyświetla logo Mi, a poniżej wszystkie obsługiwane formaty jak na zdjęciu. Później następuje "uruchamianie" androida (te cztery kolorowe kropki) i znów to logo i tak w pętli już jak sami mówią około godziny. Aktywacja pilota (przytrzymanie lewego i prawo przycisku pod głównym kołem) nie wywołuje żadnej reakcji, był trzymany i 5 i 30s. Baterie sprawne sprawdzali. Patrząc na filmy na yt wygląda to trochę inaczej, bo tam na starcie prosi o aktywacje pilota, później przechodzi do wyboru języka
 2. Cześć Z dnia na dzień bez powodu przyciski nawigacyjne przestały reagować, aplikacja "back button" oraz" pie control" nie działają (pierwszy nie jest wspierany w androidzie powyżej 4, a druga po prostu nie wyświetla swojego panelu mimo poprawnych ustawień). Póki co nie mogę wysłać telefonu na gwarancje alni do serwisu, bo do tego potrzebne są papiery które mam w domu a w nim będę dopiero za miesiąc. Problem dość uciążliwy bo by by cofnąć muszę resetować całe urządzenie. Czy ktoś zna jakiś myk by ów przyciski wyświetlały sie na ekranie lub sprawdzoną aplikacje niekoniecznie z play st
 3. Mimo zabawy z danymi wielokrotnym przelogowaniu dalej nie może zweryfikować, jednak widzę że nie jestem osamotniony z tym problemem (główne forum) a rozwiązania dalej brak. Nie wiem nie wiem nic już, sprawdziłem chyba w najprostszy sposób czy kota na pewno są zgodne - zmieniłem avatar na profilu przez PC, od razu zmienił się też w telefonie. Dokopywałem się do porada takich jak wyłączanie firewalle, zgadłeś nic to nie dało dobija do 50% i błąd.
 4. @Smigoll już na samym początku zrobiłem sobie 100%, logowanie na i.mi.com mimo klikania na chybił trafił przeszło pomyślnie i mam dostęp do telefonu z pozycji komputera. Mimo to dalej nie może zweryfikować urządzania. 1. Kombinacja przycisków Up+power jak widać nie zauważa połączenia (telefon "czuje" kabel w wejściu): 2. Tutaj Down+power - połączenie nawiązane: 3.Moja bolączka:
 5. Cześć wam, do tej pory byłem biernym użytkownikiem forum szedłem za radami, doszedłem do https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ Idąc krop po kroku dostałem pozwolenie na rootowanie więc się zabrałem no i się zaczęło: Przycisk pogłośnienia muzyki + zasilanie skutkowało jedynie wyświetlaniem się konturu telefonu i kabla jednak program MiFlashUnlock nie wykrywał połączenia, uznałem że spróbuje nacisnąć dolny + zalislanie, poskutkowało to włączenie trybu fastboot z ikoną króliczka grzebiącego w androidzie (taki jak w ww. programie) i ów program wykrył połączenie a przycisk "unlock"
×
×
 • Create New...