Jump to content

Darook

Użytkownicy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Darook

  1. Witam, Kilka dni temu w telefonie miałem uruchomioną aplikację do strumieniowania muzyki, zatrzymałem piosenkę a po jakimś czasie chciałem ją uruchomić ponownie, jednak przestał działać dotyk. Przytrzymałem dłużej przycisk zasilania i telefon uruchomił się ponownie, jednak nie mogłem odblokować ekranu dotyk nie działał i czytnik linii papilarnych również nie odblokowywał telefonu. Postanowiłem podpiąć myszkę przez USB-OTG(przejściówka jest sprawna działała wcześniej jak i teraz na innych telefonach), jednak i to nie zadziałało. Postanowiłem zgrać pliki z telefonu i zresetować go do ustawi
  2. dotarły do mnie szkła na wyświetlacz jakieś noname, ale chyba maja coś nie tak z wymiarem, względem wyświetlacza maja po bokach po -1mm a góra dół po -2mm otwór na głośnik jest tez za duży. Szkło ma wymiary 133mm x 65mm otwór na głośnik ma ok 18mm x 4mm. Na razie go nie nakładam wiem że nie wszystkie szkła pokrywają całą powierzchnię ale to już chyba przesada. Napiszcie jak to wygląda u was jak coś to zrobię zwrot.
  3. W tygodniu przyjdzie do mnie przesyłka z etui ipaky, ale chciałem jeszcze telefon zabezpieczyć szkłem. Jakiego szkła etui nie będzie podważać, jakie polecacie? Na pewno dla porównania zakupię jeszcze ze dwa szkła Noname z allegro.
  4. Rozważam zakup etui ipaky z ramką w kolorze srebrny. Mam pytanie, czy farba z plastikowej ramki jest podatna na zarysowania i łuszczenie się farby? Jeśli tak to będę musiał zamówić kolor czarny lub biały, tylko nie wiem jaki będzie bardziej pasował do białego MI4.
×
×
  • Create New...