DDragon

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About DDragon

 • Rank
  Użytkownik
 1. Tabletu też nie chciałem oddawać a musiałem... taki ze mnie szczęściarz. Licząc że awaryjność telefonów ogólnie to w tych czasach jakieś 5% mniejszych lub większych wad to dość duży procent możliwości. Fonik fajny jest póki się nie okaże że trzeba zapłacić ileśdziesiąt zł za wysłanie na gwarancję. Z jednej strony kusi R3 bo bardzo fajny fonik a z drugiej trochę odstrasza gwarancja. A tak gwoli ścisłości to szukałem fonika za 75-800 a nie 800-900 bo tak za bardzo to budżetu rozszerzać nie mogę choć propozycja dość ciekawa tylko czy skok wydajności będzie aż tak zauważalny między R3 a Mi4 przy normalnym użytkowaniu.
 2. Kupując tablet LG w sklepie xkom mam gwarancję producenta na dodatek typu door to door - wiem bo raz musiałem wysłać. Więc niezależnie od kogo kupuję załóżmy fonik to gwarancja producenta jest. I to jest normalne W takim wypadku niestety dość mocno się ryzykuje że kasa wydana na fonik będzie jedynie przedsmakiem tego co będzie trzeba wydać żeby wysłać na gwarancję.
 3. dobra wszystko fajnie od tego golda a mi dalej nikt nie odpowiedział jak się ma sprawa ewentualnej gwarancji bądź co bądź telefonik ma ją na rok (takie przepisy w Chinach, u nas jest minimum 2) czyli zamawiając od golda to muszę mu wysłać na jego adres ?
 4. możesz wysłać link do tej oferty? możesz wysłać link do tej oferty?
 5. Ci co jęczą że telefon jest wart 500-550 zł niech pokażą mi inny tel za 750-800 zł który jest lepszy od R3 bardzo proszę a szczerze się zastanowię nad zakupem R3 za te 750-800 zł
 6. tylko mi właśnie chodzi o wersję z 2 GB bo nie mam możliwości dopłaty to wersji 3 GB, W takim wypadku chyba lepiej wypada R3 bo 2 sim i tak nie będę używał. Wielu aplikacji nie będę używał. Ot taki FBlite, jak dojadę i standard jakieś sms itp. Chodzi mi o to żeby przy normalnym użytkowaniu się sprawdził. Gier specjalnych nie będzie, jakieś karcianki itp może.
 7. Obecnie ktoś się orientuje czy warto kupić Note 3 czy może bardziej się opłaca Redmi 3?