Xiaomi 13S nie będzie – oficjalna informacja

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Już za parę dni, a dokładniej 26 lutego Xiaomi oficjalnie wprowadzi na rynek globalny serię smartfonów Xiaomi 13. Urządzenia te zostaną zaprezentowane podczas targów MWC Barcelona 2023. Natomiast założyciel firmy właśnie przekazał informację o niewprowadzaniu modelu Xiaomi 13S.

Nie mamy co czekać na Xiaomi 13S

Od chińskiej premiery tej serii minęło już trochę czasu i niektórzy liczyli na debiut modelu Xiaomi 13S. Tak się jednak nie stanie. Dzisiaj dyrektor generalny Xiaomi Lei Jun za pośrednictwem portalu Weibo oficjalnie poinformował o tym, iż Xiaomi 13S nie pojawi się w rodzinie Xiaomi 13.

Według Lei Jun seria Xiaomi 13, którą już dziś możecie zakupić w sklepie TradingShenzhen z wgranym ROMem xiaomi.eu/miuipolska otrzymała bardzo dużo pozytywnych opinii. Firma uważa, że ​​zamiast wprowadzać dodatkowe modele, skoncentruje się ona na unowocześnieniu obecnego i zapewnieniu użytkownikom lepszych wrażeń. Z pewnością na taką wiadomość czekało wielu użytkowników.

Co więcej, podejście Xiaomi może sygnalizować szerszą zmianę w biznesie smartfonów. Wraz z rosnącymi z roku na rok kosztami flagowych smartfonów nabywcy szukają urządzeń, które spełnią ich wymagania i wystarczą im na kilka lat.  Xiaomi może wyznaczać standardy dla tego nowego trendu, koncentrując się na zapewnianiu lepszych wrażeń użytkownika dzięki dłuższemu wsparciu swoich produktów. Rozwiązanie to stosowane jest obecnie przez Pixela, Samsunga czy też Apple. Nie ma co ukrywać, iż dla znacznej grupy użytkowników jest to kluczowy bodziec przy podejmowaniu decyzji o zakupie danego smartfona.

Miejmy nadzieję, że nie są to tylko puste słowa i przełożą się one na mniejszą ilość wypuszczanych telefonów, co pozwoli na dopracowanie oprogramowania istniejących już modeli.

Źródło: Equal Leaks

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner