Polska premiera serii Xiaomi 13 już niebawem

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Dziś na oficjalnym koncie Mi-Home w końcu ujawniono datę polskiej premiery serii Xiaomi 13. Oprócz samych smartfonów możemy spodziewać się również debiutu smartwatcha Xiaomi Watch S1 Pro oraz słuchawek dousznych Xiaomi Buds 4.

Polska premiera serii Xiaomi 13

Premiera Xiaomi w naszym kraju odbędzie się 26 lutego o godzinie 16:00, o czym informuje poniższy plakat. Transmisja odbędzie się z pewnością na oficjalnym koncie Mi-Home na portalu Facebook.

Ceny i dostępność

Na chwilę obecną ceny tych urządzeń w naszym kraju ciągle owiane są tajemnicą. Tak jak miało to miejsce we wcześniejszych latach, tuż po premierze poznamy oficjalne ceny oraz promocje przewidziane na dzień premiery. Z pewnością tanie Xiaomi już odeszło w niepamięć jakiś czas temu. Ujawnione niedawno globalne ceny serii Xiaomi 13 nie napawają zbyt wielką nadzieją na przystępne ceny. Miejmy nadzieje, iż sklep Mi-Home zaskoczy nas ciekawymi promocjami lub dodatkami do oferowanych produktów w ramach kampanii przedsprzedażowej. Będziemy na bieżąco śledzić ten temat i w razie pojawienia się nowych informacji, powiadomimy Was o tym niezwłocznie.

Źródło: Facebook

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner