Kompaktowa i niedroga drukarka laserowa Xiaomi Laser Printer K100

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Xiaomi niedawno ogłosiło wprowadzenie na rynek chiński drukarki laserowej Xiaomi K100. Urządzenie to trafiło wczoraj do sprzedaży w specjalnej cenie 849 juanów (około 550 zł), a cena katalogowa tego modelu wyniesie 899 juanów (około 584 zł).

Xiaomi Laser Printer K100

Drukarka laserowa Xiaomi K100 ma kompaktową i elegancką konstrukcję o wymiarach 331 × 178 mm. Niewielki rozmiar sprawia, że ​​jest to uniwersalne urządzenie, które może być wykorzystywane w domu, czy też w biurze. Jego rozmiar oznacza również, że zajmuje ono bardzo mało miejsca na biurku, co czyni go wydajnym i praktycznym wyborem dla osób z ograniczoną przestrzenią.

Obsługuje ona drukowanie tradycyjne za pomocą portu USB oraz bezprzewodowe, dzięki wbudowanemu modułowi NFC. Pozwala to w łatwy sposób dokonywać wydruku z urządzeń mobilnych. Jak wiadomo, funkcja ta bardzo ułatwia parowanie urządzeń, jak i samą pracę urządzenia bez konieczności przesyłania plików do komputera.

Ponadto drukarkę tę wyposażono w funkcję skanowania i automatycznego rozpoznawania formatów. Pliki wielostronicowe można również bezpośrednio przechwytywać i archiwizować w formacie PDF. 

W porównaniu do swojego poprzednika, drukarki AIO K200, drukarka laserowa Xiaomi K100 jest bardziej przystępną cenowo opcją. Podczas gdy K200 oferuje lepszą specyfikację techniczną oraz mnogość dodatkowych funkcji, drukarka K100 jest bardziej praktycznym i wydajnym wyborem w codziennym użytkowaniu.

Urządzenie to może drukować do 20 stron na minutę, a wydajny toner znajdujący się w wymiennej kasecie kosztuje 249 juanów (około 161 zł), a wystarcza on na wydrukowanie do 1500 stron, co odpowiada około 0,16 juana (około 10 gr) za stronę.

Ogólnie rzecz biorąc, produkt ten to doskonały wybór dla osób poszukujących kompaktowego, wszechstronnego i ekonomicznego rozwiązania do drukowania. Z drugiej strony z powodu braku oficjalnej sprzedaży tego urządzenia w Europie nie ma on u nas sensu, ponieważ nikt nie produkuje zamienników tonerów do drukarek Xiaomi, a sprowadzanie wszystkiego z Chin jest wtedy cenowo nieopłacalne.

Źródło: GizmoChina

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner