Xiaomi 12T Pro oraz Redmi Pad na oficjalnym renderze

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Premiera zeszłorocznego modelu Xiaomi 11T odbyła się we wrześniu zeszłego roku. Bardzo prawdopodobne jest, iż nowa generacja, czyli Xiaomi 12T zadebiutuje również w tym samym miesiącu, lecz tego roku. Obok tego urządzenia możemy spodziewać się również pierwszego tabletu od Redmi, jakim jest Redmi Pad. Oba te sprzęty znalazły się na oficjalnym, szybko usuniętym przez Xiaomi renderze.

Plotki dotyczące Xiaomi 12T Pro

Model ten może być pierwszym smartfonem wyposażonym w potrójny aparat główny składający się z matrycy o rozdzielczości 200 Mpx. Najprawdopodobniej zostanie ona połączona z 8-megapikselowym aparatem ultraszerokokątnym oraz 2-megapikselowym aparatem makro. Tylny panel telefonu posiadać będzie zaokrąglone krawędzie. Przyciski głośności oraz przycisk zasilania znajdować się będą, jak zawsze, po prawej stronie ekranu. Na poniższej grafice możemy zobaczyć tylny panel tego smartfonu, który posiada wyżej opisywany moduł aparatu głównego.

Pierwszy tablet Redmi Pad

Redmi Pad nie będzie urządzeniem premium, co może przełożyć się na konkurencyjną cenę tego modelu. Tablet ten producent wyposażył w tylny aparat z matrycą o rozdzielczości 8 Mpx. Niestety model ten nie posiada diody podświetlającej wykorzystywanej przy wykonywaniu zdjęć w słabych warunkach oświetleniowych, lecz jest to w pewnym stopniu zrozumiałe; tablety nigdy nie służyły do robienia rewelacyjnych jakościowo zdjęć. Przycisk zasilania znajdziemy w górnej części obudowy. a po lewej stronie umieszczone zostaną przyciski głośności. Według wcześniejszych doniesień model ten posiadać będzie ekran o przekątnej 11″ i rozdzielczości 2K. Produkt ten działać będzie pod kontrolą systemu operacyjnego Android 12 z nakładką MIUI specjalnie dopasowaną do tego typu urządzeń. Model ten napędzał będzie nowy układ MediaTek MT8781 zasilany przez baterię z ogniwem o pojemności 7800 mAh obsługującą szybkie ładowanie przewodowe o mocy 22,5 W.

Źródło: GizmoChina

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner