Roborock Q7 Max – robot odkurzający o mocy 4200 Pa

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Portfolio urządzeń Roborock zostało wzbogacone o roboty odkurzające Q7 Max i Q7 Max+ z funkcją samooczyszczania. Można je uznać za nieco mniej rozwinięte alternatywy serii S7 MaxV.

Główną cechą wyróżniającą model Roborock Q7 Max+ jest stacja dokująca wyposażona w 2,5-litrowy pojemnik na zanieczyszczenia; tejże stacji nie posiada wersja Max. Proces oczyszczania robota jest w pełni zautomatyzowany. Zawiera on pojemnik na kurz o pojemności 470 ml oraz pojemnik na wodę do czyszczenia na mokro o pojemności 350 ml. Oprócz dużej siły ssania, która wynosi 4200 Pa, odkurzacz ten może pochwalić się naciskiem 300 g na powierzchnię czyszczącą. Oba warianty oferują również funkcję mopa, lecz pozbawiono go wibracji – jest to standardowy mop czyszczący i myjacy poruszający się w kształcie litery Y.

Oba modele wyposażone są w zintegrowany system nawigacji oparty na LiDAR, co pozwala im stworzyć trójwymiarowy obraz pokoju się po pomieszczeniu i działać jak najbardziej efektywnie. Według producenta jedno ładowanie akumulatora o pojemności 5200 mAh wystarczy, aby robot wyczyścił powierzchnię do 300 m² lub na 3 godziny autonomii. Europejskie ceny kształtują się na poziomie 449 euro (ok. 2100 złotych) za wersję Max i 699 euro (ok. 3280 złotych) za wersję Max+.

Źródło: XiaomiToday

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner