Drukarka wielofunkcyjna Xiaomi Mijia All-In-One

Adam Błażejewski
2 komentarze

Mijia, jedna z submarek Xiaomi, która wprowadza na rynek różne urządzenia smart home, pokazała wielofunkcyjną drukarkę atramentową Xiaomi Mijia All-In-One.

Xiaomi Mijia All-In-One obsługuje drukowanie plików bezpośrednio przez połączenie USB, jak i Wi-Fi, a także własną technologię Xiaomi Easy Connect. Steruje się nią za pomocą aplikacji Xiaomi Home. Oprócz drukowania posiada ona również funkcję kopiowania i skanowania. 

Producent twierdzi, iż jeden komplet tuszy wystarczy do wydrukowania około 9500 stron w kolorze. W celu łatwej wymiany wkładu z drukarki producent zastosował unikalną strukturę blokady opartą na ciśnieniu, a mechanizm napełniania atramentem został tak skonstruowany, aby jego wymiana była wygodna. Urządzenie obsługuje obustronne kopiowanie i skanowanie w trybie kolorowym oraz czarno-białym. Zeskanowane pliki można również zapisywać i archiwizować na smartfonie za pomocą dedykowanej aplikacji.

Dzięki wprowadzonym w drukarce ulepszeniom może ona w zautomatyzowany sposób uruchamiać inteligentny system czyszczenia, bez konieczności obsługi ręcznej.

Urządzenie wyceniono w Chinach na kwotę 1199 juanów (około 800 zł).

Źródło: GizmoChina

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner