Redmi Note 10 prawdopodobnie pojawi się w trzech wariantach.

Redmi Note 10 prawdopodobnie pojawi się w trzech wariantach.

W marcu zeszłego roku Xiaomi zaprezentowało smartfony Redmi Note 9 Pro i Redmi Note 9 Pro Max. Później wprowadzono również model Redmi Note 9. Natomiast w tym roku, dokładnie na dzień 04 marca producent zapowiada premierę serii Redmi Note 10 w Indiach, o czym wspominaliśmy w tym artykule.

Najnowszy wyciek informacji z Twittera Xiaomiui (nie jest to oficjalne konto na Twitterze Xiaomi) ujawnił kluczowe parametry serii Redmi Note 10. W przecieku tym czytamy, że w ofercie Note 10 znajdą się trzy modele, takie jak:

  • Redmi Note 10,
  • Redmi Note 10 Pro,
  • Redmi Note 10 Pro Max.

Co wiemy o specyfikacji?

– Redmi Note 10.

Z ujawnionych informacji wynika, że model ten wyposażony jest w procesor Snapdragon 678, ekran IPS i 48-megapikselowy aparat główny składający się z czterech obiektywów. Sprzedawany ma być w wariantach 4 GB RAM + 64 GB pamięci i 6 GB RAM + 128 GB pamięci. Dostępny powinien być w kolorach takich jak:

  • Pebble White,
  • Lake Green,
  • Aqua Green,
  • Frost White,
  • Shadow Black.
Czytaj też:  MIUI 21.9.22

– Redmi Note 10 Pro i Redmi Note 10 Pro Max.

Wersja Pro ma być dostępny w trzech wariantach: 6 GB RAM + 64 GB pamięci, 6 GB RAM + 128 GB pamięci i 8 GB RAM + 128 GB pamięci. Z kolei Redmi Note 10 Pro Max 5G w wersjach 6 GB RAM + 128 GB i 8 GB RAM + 128 GB.

Chociaż istnieją spekulacje, że model Pro będzie wyposażony w wyświetlacz AMOLED, z przecieku można wyczytać, że oba telefony mają ekrany IPS z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Redmi Note Note 10 Pro ma napędzać procesor Snapdragon 732G. Wspomniano też o aparacie, który w obu modelach składać ma się z czterech obiektywów z czego wersja Pro z 64-megapikselowym aparatem głównym, podczas gdy wersja Pro Max 5G ma być wyposażona w procesor Snapdragon 768G i 108-megapikselowy aparat główny. W obydwóch modelach znajdować ma się bateria o pojemności 5050 mAh.

Na szczęście już 04 marca poznamy pełne specyfikacje wspomnianych modeli i nie będziemy opierać się o spekulacje oraz przecieki. Pamiętajcie że 25 lutego odbędzie się premiera Redmi K40 oraz poznamy Polską cenę Xiaomi Mi 11.

Czytaj też:  MIUI 21.9.1

Źródło: Gizmochina

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Wieloletni pasjonat świata GSM. Posiadam doświadczenie z różnymi systemami operacyjnymi wykorzystywanymi w smartfonach oraz smartwatchach. Interesuje się nowinkami ze świata elektroniki, inteligentnymi rozwiązaniami oraz modyfikacjami systemów.