Render Mi 11 Lite przedstawia Mi 11 z płaskim ekranem.

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Mi 11 Lite nie został zaprezentowany wraz z Mi 11 zarówno podczas chińskiej premiery w grudniu, jak i globalnej premiery w zeszłym tygodniu. Niemniej jednak telefon powinien pojawić się w pierwszej połowie roku. W internecie można znaleźć render potwierdzający, że Xiaomi trzyma się tego samego projektu co prezentowany niedawno Mi 11.

Oba urządzenia są tak podobne do siebie, że jeśli odwrócisz je ekranem do dołu, nie będziesz w stanie ich rozróżnić. Jak widać Mi 11 Lite posiada płaski wyświetlacz, który ma wielu zwolenników. W lewym górnym rogu ekranu AMOLED znajduje się przedni aparat. Na pierwszy rzut oka widać, że ramki ekranu są większe, co będzie miało wpływ na jego rozmiar. Z tyłu telefon znajduje się moduł z trzema aparatami. Jest to wręcz lustrzane odbicie Mi 11.

Smartfon ten powinien być wyposażony w procesor z modemem 5G. Qualcomm jeszcze nie ogłosił następcy Snapdragona 765G. Możemy więc domniemać, że to właśnie ten procesor będzie sercem tego modelu, chyba że Qualcomm zaprezentuje nowy chipset z serii Snapdragon 700 przed premierą.

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner