Główna Aktualności Seria Redmi Note 10 zostanie zaprezentowana najprawdopodobniej w marcu. [Aktualizacja]

Seria Redmi Note 10 zostanie zaprezentowana najprawdopodobniej w marcu. [Aktualizacja]

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Xiaomi ogłosiło datę globalnej premiery całej rodziny urządzeń z serii Redmi Note 10. Nastąpi ona 04 marca.

W marcu zeszłego roku Redmi zaprezentowało smartfony Redmi Note 9 i Redmi Note 9 Pro. Ostatnie doniesienia wskazywały, że firma może w tym miesiącu wypuścić serię smartfonów Note 10 w Indiach. Jednak oficjalne potwierdzenie wydane przez dyrektora zarządzającego Xiaomi India i globalnego wiceprezesa Manu Kumara Jaina ujawnia dziś, że firma zaprezentuje serię Redmi Note 10 w marcu.

Wczorajszy wpis na Tweeterze, wydany przez Jaina, ujawnił, że Redmi Note 10 zapewni wyjątkowo płynne wrażenia. Dzisiejsze zwiastuny sugerują, że seria ta będzie wyposażona w wyświetlacz o wysokiej częstotliwości odświeżania. Inną rzeczą, która została dzisiaj potwierdzona, jest to, że seria Note 10 będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem Amazon India.

Certyfikaty BIS sugerują, że numer modelu M2101K6I należy do modelu Redmi Note 10 Pro 5G, podczas gdy numer modelu M2101K7AI wydaje się być powiązany z Redmi Note 10 4G. Wyciekające informacje, które pojawiły się w zeszłym miesiącu, ujawniły, że Redmi Note 10 Pro do sprzedaży trafi w trzech opcjach, takich jak 6/64 GB, 6/128 GB i 8/128 GB pamięci. Doniesienia wskazują, że sprzedawany będzie w trzech kolorach:

  • brąz,
  • niebieski,
  • szary.

Z drugiej strony Redmi Note 10 może być dostępny w dwóch opcjach, takich jak 4/64 GB i 6/64 GB pamięci. Prawdopodobnie również w trzech kolorach:

  • biały,
  • zielony,
  • szary.

Nowe telefony z serii Note 10 pojawią się w marcu, firma ma wydać więcej zwiastunów, aby potwierdzić nowe funkcje w najbliższych dniach.

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Pobierz naszą aplikację

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner