Redmi K30 Pro = Poco F2 Pro na rynkach Global

Kacper Skrzypek
2 komentarze

Jak już informowaliśmy, niedawno wydany w Chinach Redmi K30 Pro, według informacji z bety MIUI, miał wyjść na rynkach Global (poza Indiami) jako bliżej niesprecyzowany model innej submarki firmy, czyli POCO – niedawno potwierdziła to certyfikacja globalnego modelu tego smartfona. Dziś wieczorem dowiedzieliśmy się praktycznie ostatniej niewiadomej – konkretnej nazwy urządzenia, którą ujawniła lista certyfikowanych przez Google urządzeń.

Zgodnie z tą listą Redmi K30 Pro wyjdzie na rynkach Global, w tym w Europie (istnieje wersja EEA MIUI dla nazwy kodowej lmi), jako POCO F2 Pro.

Nie wiadomo, czym zatem będzie się różnić POCO F2 Pro od “zwykłego” F2 – wiadomo, że będą to dwa różne urządzenia (przynajmniej bazując na zaprzeczeniach szefa POCO na Indie). Nieznana jest również odpowiedź na pytanie, czy do sprzedaży na rynkach Global trafi wersja Zoom Edition (różni się ona na przykład obecnością OIS w aparacie) – z pewnością pojawi się ona w Indiach, gdzie Redmi K30 Pro zostanie zaprezentowany pod tą samą nazwą co w Chinach.

Czy jesteście zaskoczeni tą decyzją? Waszym zdaniem obecna polityka nazewnictwa telefonów Xiaomi jest OK czy też nie? Podzielcie się swoją opinią w komentarzu!

źródło: kanał telegram

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner