Redmi K30 Pro na rynki Global jako Poco – potwierdza to certyfikacja

Redmi K30 Pro na rynki Global jako Poco – potwierdza to certyfikacja

Jak informowałem już wcześniej na podstawie informacji z dziennych wersji MIUI, Redmi K30 Pro na rynki Global, wg kodu aplikacji Aparatu, miał wyjść jako jakiś model POCO. Dziś – a właściwie to wczoraj – uzyskaliśmy dodatkowy argument potwierdzający tą tezę. Europejska agencja EEC dokonała bowiem certyfikacji modelu M2004J11G – czyli globalnej wersji modelu M2001J11C, którym jest Redmi K30 Pro.

Jak widać na powyższym zrzucie ekranu, urządzenie nie zostało scertyfikowane jako model Redmi czy Xiaomi, ale jasno i wyraźnie – jako model POCO. Wiemy już jednak niemal na pewno, że nie będzie to POCO F2 – zaprzeczył temu szef tejże submarki, C Manmohan, w trakcie livestreamu za pośrednictwem komunikatora Zoom. Pozostaje więc czekać na inną nazwę telefonu…

źródło: EEC


Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Tłumacz MIUI na język polski. Lubi odkrywać różne nowości w oprogramowaniu - wiele wiadomości na temat nowych funkcjonalności wychodzi właśnie od niego. Pomaga ludziom w różnych kwestiach związanych z Xiaomi. Kontakt: Telegram bądź forum miuipolska.pl bądź e-mail.