Premiera nowych produktów już za tydzień, bez MIUI 13

Premiera nowych produktów już za tydzień, bez MIUI 13

Lei Jun ogłosił dzisiaj na swoim profilu w serwisie Weibo, iż za tydzień, 10 sierpnia o godz. 13:30 czasu polskiego wygłosi on przemowę poświęconą “jego dziesięciu najtrudniejszym wyborom z przeszłości”. Podał także więcej szczegółów dot. samej konferencji.

W zeszłym roku CEO Xiaomi wygłosił swoje pierwsze tak długie publiczne przemówienie przy okazji 10-lecia Xiaomi i wydania Mi 10 Ultra — można się z nim zapoznać tutaj. Przemowa, która odbędzie się za tydzień, będzie więc nawiązaniem do tej nowej tradycji. Ma ona potrwać około godzinę i skupić się na tych rzeczach, o których szef Xiaomi nie mówił wcześniej.

Uciął on jednocześnie plotki dotyczące rzekomego bliskiego startu nowej wersji nakładki MIUI. Po przemówieniu zostanie ogłoszone kilka produktów, w tym prawdopodobnie nowe tablety, ale nie MIUI 13.

Zespół MIUI akceptuje wszystkie sugestie i najpierw koncentruje się na ulepszaniu doświadczeń i rozwiązywaniu tych problemów, których użytkownicy najbardziej doświadczają. Tym razem przedstawimy również ogólną sytuację w zakresie napraw. MIUI 13 zostanie wydane pod koniec roku i mamy nadzieję, że spełni oczekiwania wszystkich użytkowników.

Lei Jun

Prawdopodobnie nie usłyszymy także nic nowego w kwestii projektowanego auta Xiaomi. Przypomnijmy, że Xiaomi poszukuje inżynierów na stanowiska w swoim nowym dziale związanym z motoryzacją. CEO Xiaomi potwierdził, że projekt wciąż jest w bardzo wczesnej fazie i jeśli nastąpią w jego kwestii znaczące postępy, to firma o tym poinformuje.

Nie pozostaje zatem nic innego, jak czekać na nową konferencję i produkty…

Czytaj też:  MIUI 21.9.1

źródło: weibo

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: https://t.me/kacskrz, https://twitter.com/kacskrz.