Xiaomi Mi Pad 5 certyfikowany w TENAA

Xiaomi Mi Pad 5 certyfikowany w TENAA

Dziś rano na portalu Weibo znalazła się informacja o oficjalnym pojawieniu się Xiaomi Mi Pad 5 w bazie danych TENAA. 

Wersja, o której mówimy, jest wyposażona w procesor Snapdragon 870. Producent zaprezentuje dwa warianty z tym procesorem, lecz co istotne, tylko jedna wersja obsługiwać będzie sieci komórkowe. Wiemy, że oprócz niej pojawi się także wariant ze Snapdragonem 860 i jako pierwszy posiadać on będzie oprogramowanie w wersji Global/EEA. Pojawienie się w powyższej bazie danych dowodzi, że ten długo wyczekiwany tablet Xiaomi niedługo pojawi się na półkach sklepowych. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, iż oficjalna premiera odbyć ma się w połowie lub pod koniec sierpnia, a do sprzedaży trafi we wrześniu. Model ten ma oznaczenie M2105K81C, a jego nazwa kodowa to enuma.

Oprócz Snapdragona 870 urządzenie posiadać będzie ekran LCD o przekątnej 11″ i rozdzielczości 2560×1600 pikseli. Pozostałe parametry ekranu również mają być znakomite – częstotliwość odświeżania 120 Hz, z częstotliwością próbkowania dotyku 240 Hz. Nie zabraknie też technologii aktywnego pióra In-Cell.

Potwierdzają to również informacje o akcesoriach, które zostały ujawnione kilka dni temu. Z boku obudowy klawiatury widoczny jest rowek do umieszczenia rysika. Ponadto ostatnie aktualizacje MIUI dodały obsługę aktualizacji OTA dla modułu rysika (a przynajmniej jej tłumaczenie).

Źródło: GizChina, własne


Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Wieloletni pasjonat świata GSM. Posiadam doświadczenie z różnymi systemami operacyjnymi wykorzystywanymi w smartfonach oraz smartwatchach. Interesuje się nowinkami ze świata elektroniki, inteligentnymi rozwiązaniami oraz modyfikacjami systemów.