Pixel 7 we wrześniu? Sugestie od Google’a

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

W ciągu ostatnich kilku dni na rynku smartfonów pojawiło się wiele nowych urządzeń od największych producentów elektroniki na świecie. Wygląda na to, iż Google również przymierza się do premiery swojego flagowego modelu, a mianowicie Pixela 7.

Amerykańska marka udostępniła obraz, na którym możemy zobaczyć kilka różnych smartfonów z serii Pixel w równaniu matematycznym.

Obraz zawiera (w kolejności od lewej) Pixela 3, Pixela 6, ponownie Pixela 3 oraz pierwszego Pixela. Skupiając się wyłącznie na liczbach, które to ukryte są za modelami tych smartfonów, otrzymamy poniższe równanie.

3 × 6 – 3 ÷ ⅓ x 1

Rozwiązaniem tego równania jest cyfra 9. Mimo iż Google nie określa wprost, co oznacza ten wynik, możemy się domyślać, iż chodzi właśnie o wrzesień, w którym mogłaby odbyć się premiera Pixel 7.

Wcześniejsze doniesienia informowały, iż Pixel 7 będzie miał swoją premierę 9 października, a jego sprzedaż rozpocznie się około 13 października. Oczywiście są to tylko niepotwierdzone spekulacje, więc traktujmy je z przymrużeniem oka. Nie zmienia to jednak faktu, iż premiera potencjalnego konkurenta dla masy urządzeń Xiaomi jest dość bliska.

Źródłó: GizmoChina

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner