Pierwsze zdjęcie tabletu Redmi

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

W kwietniu 2020 roku po raz pierwszy pojawiły się informacje o pierwszym w historii tablecie submarki Xiaomi słynących z dużo tańszych smartfonów, czyli Redmi Pad 5G. W zeszłym roku natomiast zadebiutowały modele: Xiaomi Pad 5 Pro, przeznaczony na rynek chiński, oraz Xiaomi Pad 5, dostępny na rynku globalnym. Nie mieliśmy do tej pory okazji widzieć urządzenia tego typu od Redmi, lecz może to się wkrótce zmienić.

Zdjęcie pochodzi z portalu Weibo od blogera Digital God Test

Na chińskim portalu Weibo cytowany przez nas niejednokrotnie bloger Digital Chat Station opublikował pierwszy render nowego urządzenia (widoczny niżej), zaś inny użytkownik tego serwisu, Digital God Test, dodał również jego zdjęcie (widoczne powyżej). Na pierwszy rzut oka konstrukcja tylnego aparatu głównego tabletu zbliżona jest wyglądem do modelu Redmi K50, co świadczy o tym, iż będzie to linia przewodnia w tym roku, jeśli chodzi o urządzenia Redmi.

Render pochodzi z Weibo od blogera Digital Chat Station

Jak głoszą plotki, nowy tablet będzie wyposażony w pojedynczy aparat główny z matrycą o rozdzielczości 48 MP, ekran z odświeżaniem 90 Hz oraz baterię obsługującą ładowanie o mocy 30 W. Nie ujawniono jeszcze żadnych oficjalnych danych ze specyfikacji technicznej tego urządzenia. W sieci pojawiły się też sprzeczne informacje, jakoby ten model miał być zasilany procesorem Snapdragon 765G. Na chwilę obecną wiemy, iż prace trwają nad dwoma tabletami, w których zaimplementowano układy MediaTeka oraz Snapdragona, najprawdopodobniej 870. Wkrótce zresztą powinniśmy dowiedzieć się na ich temat więcej, bowiem premiera nowych urządzeń może się odbyć już w sierpniu.

Źródło: XiaomiToday

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner