MIUI 12 od xiaomi.eu w wersji stabilnej

MIUI 12 od xiaomi.eu w wersji stabilnej

W związku ze stopniowym pojawianiem się wersji stabilnych MIUI 12 w wersji China Stable ekipa xiaomi.eu rozpoczęła prace nad kompilacją pierwszych buildów MIUI 12 w tej wersji. Testy przeprowadzone na Mi 10 przebiegły pomyślnie, oprogramowanie działa stabilnie, w związku z czym zdecydowaliśmy się opublikować te wersje publicznie.

Obecnie dostępne są wersje na następujące modele:

Inne telefony będą otrzymywać aktualizację w miarę pojawiania się kompilacji chińskich – nie jesteśmy w stanie powiedzieć, kiedy będą one opublikowane, bowiem zależy to od decyzji Xiaomi w Chinach.

Folder ze wszystkimi kompilacjami MIUI 12 w wersji stabilnej można odnaleźć w tym miejscu. Niedługo pojawi się podstrona pobierania MIUI 12 w wersji stabilnej na naszym portalu.

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
47 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: https://t.me/kacskrz, https://twitter.com/kacskrz.