MIUI 12 od xiaomi.eu w wersji stabilnej

MIUI 12 od xiaomi.eu w wersji stabilnej

W związku ze stopniowym pojawianiem się wersji stabilnych MIUI 12 w wersji China Stable ekipa xiaomi.eu rozpoczęła prace nad kompilacją pierwszych buildów MIUI 12 w tej wersji. Testy przeprowadzone na Mi 10 przebiegły pomyślnie, oprogramowanie działa stabilnie, w związku z czym zdecydowaliśmy się opublikować te wersje publicznie.

Obecnie dostępne są wersje na następujące modele:

Inne telefony będą otrzymywać aktualizację w miarę pojawiania się kompilacji chińskich – nie jesteśmy w stanie powiedzieć, kiedy będą one opublikowane, bowiem zależy to od decyzji Xiaomi w Chinach.

Folder ze wszystkimi kompilacjami MIUI 12 w wersji stabilnej można odnaleźć w tym miejscu. Niedługo pojawi się podstrona pobierania MIUI 12 w wersji stabilnej na naszym portalu.


Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Tłumacz MIUI na język polski. Lubi odkrywać różne nowości w oprogramowaniu - wiele wiadomości na temat nowych funkcjonalności wychodzi właśnie od niego. Pomaga ludziom w różnych kwestiach związanych z Xiaomi. Kontakt: Telegram bądź forum miuipolska.pl bądź e-mail.