Mi 10 Pro Plus. Są pierwsze informacje

Mi 10 Pro Plus. Są pierwsze informacje

Nie tak dawno, w lutym br. byliśmy świadkami premier – w Chinach i globalnej – flagowców Xiaomi, czyli modeli Mi 10 i Mi 10 Pro. Do ich grona wkrótce ma dołączyć kolejny smartfon – Mi 10 Pro Plus.

Smartfony Mi 10 i Mi 10 Pro są nie tylko flagowcami, czyli modelami z najwyższej półki. To jednocześnie pierwsze urządzenia Xiaomi zrywające z dotychczasową polityką firmy, zgodnie z którą topowe urządzenia oferowane były w cenach o połowę niższych niż porównywalne telefony u konkurencji. Telefony są świetne, co potwierdzają recenzje w sieci, w tym nasza, dostępna >> TUTAJ <<. Cenowo…? Mimo wszystko wciąż atrakcyjne. Tymczasem producent przygotowuje się do wprowadzenia modelu okraszonego dopiskiem “Plus”. Na co możemy liczyć…?

Czytaj też:  Nowy Redmi Note wkrótce: Lu Weibing mówi o nowym modelu

Przede wszystkim, czego należało oczekiwać, to procesor Qualcomm Snapdragon 865 z wsparciem dla 5G (w dwóch trybach – SA i NSA). Mi 10 Pro Plus otrzyma ekran, co do którego wprawdzie nie ma informacji w zakresie wielkości, ale wiadomo, że będzie oferował odświeżanie na poziomie 120 Hz. Mi 10 Pro Plus będzie wyposażony, podobnie jak dotychczasowe modele, w aparat z matrycą modułu głównego 108 Mpix, przy czym tutaj zmodyfikowana zostanie jego część odpowiadająca za funkcję “tele”. Aparat w “Plusie” będzie oferował zatem aż dwunastokrotne powiększenie optyczne. Ponadto, Mi 10 Pro Plus otrzyma funkcję ładowania przewodowego 65 W (w Mi 10 Pro to “zaledwie” ładowanie 50 W).

Jego pojawienie się, w kontekście daty i cen, jest póki co owiane tajemnicą. Czekamy z niecierpliwością!

Czytaj też:  Specyfikacja i przybliżone ceny Xiaomi 12 Ultra

Źródło i fot.: CNMO za Playfuldroid

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Z Xiaomi i MIUI od września 2013 roku. Pasjonat wszelkie rodzaju urządzeń elektroniki użytkowej, sztuk walki, muzyki chóralnej i poprawnej polszczyzny. Kilkanaście lat poświęcił pracy redaktorskiej i recenzenckiej na portalach FrazPC.pl oraz Tablety.pl.