[aktualizacja] MIUI 12.5 od xiaomi.eu w wersji stabilnej

[aktualizacja] MIUI 12.5 od xiaomi.eu w wersji stabilnej

Aktualizacja 18:15, 3.04.2021 r.: dodano ROM-y dla Mi 10 i Mi 10 Pro.

Kilka dni temu Xiaomi rozpoczęło wydawanie aktualizacji MIUI 12.5 w wersji stabilnej dla swoich telefonów. Na ich podstawie powstają wersje stabilne od xiaomi.eu.

W chwili pisania tego artykułu dostępne są aktualizacje dla 3 urządzeń:

Należy się spodziewać aktualizacji dla następnych urządzeń w najbliższych dniach. Ze względu na pewne zmiany w mechanizmie aktualizacji OTA może być konieczne ich pobranie ręcznie. Artykuł będzie aktualizowany w miarę pojawiania się nowych wersji MIUI.

Póki co zaskoczeniem jest z pewnością wydanie aktualizacji dla Mi 9 SE przed opublikowaniem ROM-u dla nowszych flagowców takich jak Mi 10 czy Mi 10 Pro, które według wstępnego harmonogramu aktualizacji w wersji China powinny być aktualizowane nieco wcześniej. Nie mamy natomiast informacji w kwestii wydania wersji Global MIUI 12.5, choć OTA MIUI wskazuje, że powoli pojawiają się również i takie wersje (np. dla Mi 9).

Czytaj też:  Premiera Amazfit GTR 3, GTS 3 oraz GTR 3 Pro

O tym, co wnosi nowa wersja w ramach xiaomi.eu, pisaliśmy w naszym artykule. Należy jednak nadmienić, że osoby aktualizujące telefon w ramach ROM-u Global (nie xiaomi.eu) będą miały mniej nowych funkcji (nowe dzwonki czy animacje w niektórych aplikacjach są bowiem wyłączone dla tego ROM-u).

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: https://t.me/kacskrz, https://twitter.com/kacskrz. Mail: [email protected]