[aktualizacja] MIUI 12.5 od xiaomi.eu w wersji stabilnej

[aktualizacja] MIUI 12.5 od xiaomi.eu w wersji stabilnej

Aktualizacja 18:15, 3.04.2021 r.: dodano ROM-y dla Mi 10 i Mi 10 Pro.

Kilka dni temu Xiaomi rozpoczęło wydawanie aktualizacji MIUI 12.5 w wersji stabilnej dla swoich telefonów. Na ich podstawie powstają wersje stabilne od xiaomi.eu.

W chwili pisania tego artykułu dostępne są aktualizacje dla 3 urządzeń:

Należy się spodziewać aktualizacji dla następnych urządzeń w najbliższych dniach. Ze względu na pewne zmiany w mechanizmie aktualizacji OTA może być konieczne ich pobranie ręcznie. Artykuł będzie aktualizowany w miarę pojawiania się nowych wersji MIUI.

Póki co zaskoczeniem jest z pewnością wydanie aktualizacji dla Mi 9 SE przed opublikowaniem ROM-u dla nowszych flagowców takich jak Mi 10 czy Mi 10 Pro, które według wstępnego harmonogramu aktualizacji w wersji China powinny być aktualizowane nieco wcześniej. Nie mamy natomiast informacji w kwestii wydania wersji Global MIUI 12.5, choć OTA MIUI wskazuje, że powoli pojawiają się również i takie wersje (np. dla Mi 9).

Czytaj też:  Mi Fan Festival 2021

O tym, co wnosi nowa wersja w ramach xiaomi.eu, pisaliśmy w naszym artykule. Należy jednak nadmienić, że osoby aktualizujące telefon w ramach ROM-u Global (nie xiaomi.eu) będą miały mniej nowych funkcji (nowe dzwonki czy animacje w niektórych aplikacjach są bowiem wyłączone dla tego ROM-u).

Podziel się:

Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Tłumacz MIUI na język polski. Lubi odkrywać różne nowości w oprogramowaniu - wiele wiadomości na temat nowych funkcjonalności wychodzi właśnie od niego. Pomaga ludziom w różnych kwestiach związanych z Xiaomi. Kontakt: Telegram bądź forum miuipolska.pl bądź e-mail.