Mi Fan Festival 2021

Mi Fan Festival 2021

Od 6 kwietnia rusza kolejna edycja corocznej akcji Xiaomi znanej pod nazwą Mi Fan Festival. Polski oddział firmy planuje z tej okazji specjalne promocje i zniżki. Co wiemy do tej pory na ich temat?

W dniach od 1 do 16 kwietnia smartfony kupione w oficjalnych kanałach sprzedaży w Polsce objęte są specjalną promocją, w ramach której przy naprawie pogwarancyjnej w autoryzowanym serwisie CCS w Piasecznie koszt robocizny (nie wlicza się w nią koszt transportu czy części zamiennych) jest obniżony o 50%. Aby zgłosić swoje urządzenie do naprawy, należy skorzystać ze specjalnego formularza. Promocja nie obejmuje firm.

Podobna akcja będzie organizowana od 9 kwietnia również w serwisie znajdującym się w sklepie Mi Store w warszawskiej Arkadii. Tu rabat na koszt robocizny będzie wynosić 100%. Dodatkowo otrzymać można również folię zabezpieczającą na ekran i tył obudowy telefonu.

Czytaj też:  Redmi Note 11T Pro/+ z datą premiery

8 kwietnia o godz. 13:00 za pośrednictwem oficjalnych kanałów społecznościowych polskiego oddziału Xiaomi odbędzie się livestream, podczas którego zostaną pokazane wybrane produkty biorące udział w promocji z okazji Mi Fan Festival 2021. Oprócz tego zostaną tam ujawnione promocje dostępne tylko w czasie trwania transmisji bądź krótko po niej w oficjalnych sklepach Xiaomi, tj. mi-home.pl, mi-store.pl i mimarkt.pl.

W sklepie mi-home.pl można już teraz wziąć udział w minigrze związanej z Mi Fan Festival 2021 i zdobyć kupon na zakupy w tymże sklepie, który będzie aktywny od 6 kwietnia, czyli od dnia oficjalnego rozpoczęcia wydarzenia w naszym kraju.

W najbliższych dniach z pewnością będzie się pojawiać więcej informacji związanych z tą akcją. O najciekawszych naszym zdaniem propozycjach będziemy Was informować również tutaj!

Czytaj też:  Powrót do aplikacji Zdrowie na ROM-ach Xiaomi.eu. Jak zainstalować globalną wersję Mi Fitness?

źródło: Mi CommunityFacebook

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: https://t.me/kacskrz, https://twitter.com/kacskrz. Mail: [email protected]