Mi Fan Festival 2021

Kacper Skrzypek
0 komentarz(y)

Od 6 kwietnia rusza kolejna edycja corocznej akcji Xiaomi znanej pod nazwą Mi Fan Festival. Polski oddział firmy planuje z tej okazji specjalne promocje i zniżki. Co wiemy do tej pory na ich temat?

W dniach od 1 do 16 kwietnia smartfony kupione w oficjalnych kanałach sprzedaży w Polsce objęte są specjalną promocją, w ramach której przy naprawie pogwarancyjnej w autoryzowanym serwisie CCS w Piasecznie koszt robocizny (nie wlicza się w nią koszt transportu czy części zamiennych) jest obniżony o 50%. Aby zgłosić swoje urządzenie do naprawy, należy skorzystać ze specjalnego formularza. Promocja nie obejmuje firm.

Podobna akcja będzie organizowana od 9 kwietnia również w serwisie znajdującym się w sklepie Mi Store w warszawskiej Arkadii. Tu rabat na koszt robocizny będzie wynosić 100%. Dodatkowo otrzymać można również folię zabezpieczającą na ekran i tył obudowy telefonu.

8 kwietnia o godz. 13:00 za pośrednictwem oficjalnych kanałów społecznościowych polskiego oddziału Xiaomi odbędzie się livestream, podczas którego zostaną pokazane wybrane produkty biorące udział w promocji z okazji Mi Fan Festival 2021. Oprócz tego zostaną tam ujawnione promocje dostępne tylko w czasie trwania transmisji bądź krótko po niej w oficjalnych sklepach Xiaomi, tj. mi-home.pl, mi-store.pl i mimarkt.pl.

W sklepie mi-home.pl można już teraz wziąć udział w minigrze związanej z Mi Fan Festival 2021 i zdobyć kupon na zakupy w tymże sklepie, który będzie aktywny od 6 kwietnia, czyli od dnia oficjalnego rozpoczęcia wydarzenia w naszym kraju.

W najbliższych dniach z pewnością będzie się pojawiać więcej informacji związanych z tą akcją. O najciekawszych naszym zdaniem propozycjach będziemy Was informować również tutaj!

źródło: Mi CommunityFacebook

Kup flagowca Xiaomi

z zainstalowanym naszym softem!

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner