Mi A2 i Mi A3 otrzymują nagrywanie rozmów

Mi A2 i Mi A3 otrzymują nagrywanie rozmów

Wraz z najnowszymi aktualizacjami, przynoszącymi czerwcowe poprawki bezpieczeństwa, niektóre telefony z programu Android One, czyli Mi A2 oraz Mi A3, otrzymały możliwość nagrywania rozmów za pośrednictwem aplikacji Telefon od Google.

Ta funkcja działa jednak w trochę inny sposób niż jej odpowiednik w MIUI. Główną różnicą jest fakt, iż aplikacja Google w momencie włączenia nagrywania powiadamia inne osoby o tym, że rozmowa jest nagrywana, czego nie robi stockowa aplikacja od Xiaomi. Google chce w ten sposób mieć pewność, że obydwie strony rozmowy chcą być nagrywane.

Jeśli funkcja nie dotarła jeszcze do Waszych urządzeń, sprawdźcie aktualizacje systemu oraz aplikacji Telefon – po zaktualizowaniu tych dwóch elementów opcja powinna być widoczna (obecnie dostępne w aktualizacjach: V11.0.3.0.QFQEUXM dla Mi A3, V11.0.11.0.QDIMIXM dla Mi A2).

Czytaj też:  Mi 11 Ultra ujawniony na nagraniu

źródło: PiunikaWeb, RPRNA


Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Tłumacz MIUI na język polski. Lubi odkrywać różne nowości w oprogramowaniu - wiele wiadomości na temat nowych funkcjonalności wychodzi właśnie od niego. Pomaga ludziom w różnych kwestiach związanych z Xiaomi. Kontakt: Telegram bądź forum miuipolska.pl bądź e-mail.