Mi A2 i Mi A3 otrzymują nagrywanie rozmów

Mi A2 i Mi A3 otrzymują nagrywanie rozmów

Wraz z najnowszymi aktualizacjami, przynoszącymi czerwcowe poprawki bezpieczeństwa, niektóre telefony z programu Android One, czyli Mi A2 oraz Mi A3, otrzymały możliwość nagrywania rozmów za pośrednictwem aplikacji Telefon od Google.

Ta funkcja działa jednak w trochę inny sposób niż jej odpowiednik w MIUI. Główną różnicą jest fakt, iż aplikacja Google w momencie włączenia nagrywania powiadamia inne osoby o tym, że rozmowa jest nagrywana, czego nie robi stockowa aplikacja od Xiaomi. Google chce w ten sposób mieć pewność, że obydwie strony rozmowy chcą być nagrywane.

Jeśli funkcja nie dotarła jeszcze do Waszych urządzeń, sprawdźcie aktualizacje systemu oraz aplikacji Telefon – po zaktualizowaniu tych dwóch elementów opcja powinna być widoczna (obecnie dostępne w aktualizacjach: V11.0.3.0.QFQEUXM dla Mi A3, V11.0.11.0.QDIMIXM dla Mi A2).

Czytaj też:  Inteligentne okulary Xiaomi

źródło: PiunikaWeb, RPRNA

Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: https://t.me/kacskrz, https://twitter.com/kacskrz.