Festiwal Smoczych Łodzi w Chinach – przerwa w aktualizacjach MIUI

Festiwal Smoczych Łodzi w Chinach – przerwa w aktualizacjach MIUI

W związku z rozpoczynającym się w czwartek Świętem Smoczych Łodzi w Chinach zespół odpowiedzialny za wydawanie MIUI w wersji China poinformował, że od środy, 24 czerwca do 2 lipca br. nie będą wydawane aktualizacje w wersji beta (rozwojowej).

Dla użytkowników xiaomi.eu/miuipolska w wersji rozwojowej oznacza to przede wszystkim, że następną aktualizacją będzie prawdopodobnie wersja 20.7.9, która zostanie wydana 9 bądź 10 lipca. Być może pojawi się aktualizacja 20.7.2 – trzeba będzie poczekać na potwierdzenie tej informacji.

Aktualizacji nie otrzymają tymczasowo modele Mi 10, Mi 10 Pro i Redmi K30 Pro – Xiaomi rozpoczęło przygotowania do wydania na tych modelach Androida 11, przez co obecnie wersja beta dla tych telefonów została wstrzymana.

Czytaj też:  Seria Redmi Note 10 zostanie zaprezentowana najprawdopodobniej w marcu. [Aktualizacja]

źródło: Mi Community – 12


Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Tłumacz MIUI na język polski. Lubi odkrywać różne nowości w oprogramowaniu - wiele wiadomości na temat nowych funkcjonalności wychodzi właśnie od niego. Pomaga ludziom w różnych kwestiach związanych z Xiaomi. Kontakt: Telegram bądź forum miuipolska.pl bądź e-mail.