Festiwal Smoczych Łodzi w Chinach – przerwa w aktualizacjach MIUI

Festiwal Smoczych Łodzi w Chinach – przerwa w aktualizacjach MIUI

W związku z rozpoczynającym się w czwartek Świętem Smoczych Łodzi w Chinach zespół odpowiedzialny za wydawanie MIUI w wersji China poinformował, że od środy, 24 czerwca do 2 lipca br. nie będą wydawane aktualizacje w wersji beta (rozwojowej).

Dla użytkowników xiaomi.eu/miuipolska w wersji rozwojowej oznacza to przede wszystkim, że następną aktualizacją będzie prawdopodobnie wersja 20.7.9, która zostanie wydana 9 bądź 10 lipca. Być może pojawi się aktualizacja 20.7.2 – trzeba będzie poczekać na potwierdzenie tej informacji.

Aktualizacji nie otrzymają tymczasowo modele Mi 10, Mi 10 Pro i Redmi K30 Pro – Xiaomi rozpoczęło przygotowania do wydania na tych modelach Androida 11, przez co obecnie wersja beta dla tych telefonów została wstrzymana.

Czytaj też:  MIUI 21.4.28/29

źródło: Mi Community – 12

Podziel się:

Xiaomi patentuje obrotowy aparat

Tak działa tryb pulpitu w Xiaomi Mi MIX Fold

Xiaomi Yeelight zapowiada nowe produkty

Xiaomi sfinansuje zegarek Hipee Smart Blood Pressure Watch

Nowy telewizor Redmi Smart TV w Konsoli Google Play

Xiaomi na drugim miejscu w Europie

Slider
Slider
Posiadacz telefonów Xiaomi od grudnia 2016 roku. Główny tłumacz Xiaomi.eu na język polski. Człowiek, od którego pochodzi wiele wycieków związanych z Xiaomi, publikowanych na takich portalach jak XDA-Developers czy Android Authority. Informatyk z pasji i zawodu. Kontakt: Telegram, forum, e-mail.