Ładowarka bezprzewodowa Xiaomi Mi 80W

Adam Błażejewski
1 komentarz(y)

Jak wiemy kilka dni temu Xiaomi zorganizowało jedną z najważniejszych konferencji w historii, na której zaprezentowano nowe smartfony z serii Mi 11, Mi Mix oraz kilka innych interesujących produktów. Jednym z nich jest bezprzewodowa ładowarka Xiaomi Mi 80W.

Podczas premiery usłyszeliśmy, iż nowa baza ładująca jest najpotężniejszą, bezprzewodową ładowarką w historii. Przyjmuje ona bardzo unikatową oraz nowoczesną konstrukcję, która składa się z dwóch pryzmatycznych trójkątów. Na większym trójkącie spoczywa tył ładowanego urządzenia, natomiast mniejszy trójkąt stanowi jego podstawę. Spód urządzenia zdobi kolejny trójkąt, jest to wolna przestrzeń, która służy do efektywniejszego odprowadzania ciepła. Pod obudową ładowarki producent umieścił dwie cewki. Rozwiązanie to daje możliwość ładowania telefonu w pionie jak i w poziomie. Stacja ta obsługuje również tryb szybkiego ładowania jednym przyciskiem. Po jego naciśnięciu użytkownik może zwiększyć prędkość ładowania o 15%.

W podstawowym zestawie znajdziemy oprócz opisywanej stacji ładującej, ładowarkę 120W GaN z kablem 6A. Póki co poprzednią wersję ładowarki GaN XIAOMI Fast Charger GaN 65W można kupić np. w MiCenter.

Cena zestawu w Chinach wynosi 499 juanów (300 zł), lecz producent uruchomił specjalną ofertę dla tych, którzy kupią nowy Xiaomi Mi 11 Pro. Jeśli zdecydujesz się kupić smartfon wraz z tą ładowarką dopłacasz tylko 199 juanów (120 zł), a więc mniej niż połowę.

Oczywiście wspomniana stacja ładująca kompatybilna jest z nowymi urządzeniami z serii Mi 11, a mianowicie Mi 11 Pro i Mi 11 Ultra. Oba te telefony obsługują ładowanie bezprzewodowe o maksymalnej mocy 67W. Baza jest też kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami z ładowaniem bezprzewodowym o czym producent wspomniał podczas konferencji.

Źródło: GizChina, XiaomiToday

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner