Jump to content

Problemy z instalacją China Dev Rom za pomocą Flash Tool

Enstell

Recommended Posts

Witam.

Jestem w posiadaniu Xiaomi Redmi Note 3 z którego jestem zadowolony, ale dużo osób polecało mi zmienić ROM na MIUIPolska.
Jestem aktualnie w 25% drogi, i te 75% czeka aż się wypełnią ale niestety mam dość duży problem jeśli chodzi o odblokowanie Bootloadera.

Na chwile obecną mam tylko pozwolenie na odblokowanie Bootloadera, reszta rzeczy czyli instalacja China Dev Rom nie przebiega tak jak chciałem, ponieważ obie wersje czyli przez Updater jak i przez SP Flash Tool które okazały się niepowodzeniem, zatrzymały mnie przy dalszej próbie odblokowanie Bootloadera.

Updater wmawia mi że nie mógł odczytać informacji, przed i po restarcie do ustawień fabrycznych. A co do SP Flash Tool podczas zdobywania informacji zatrzymuje się i wyskakuje mi błąd z kodem 6047 który nie rozumiem:  All data encryption, encryption requires a dedicated platform for Brush! It is also possible that the tail plug, data lines, computer interface, etc. can also cause!

Niestety nie wiem co dalej robić, a bez China Dev Rom jak dobrze wiem - nie polecę dalej.

Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź dzięki której ominę problem i zainstaluje MIUIPolska ROM.

EDIT: Próbowałem robić to na dwóch komputerach, jeden był z W8.1 a drugi z W7. W obydwu rzecz jasna nie udało mi się nic zrobić.

Edited by Enstell

Mógłbyś mi wyjaśnić co masz na myśli? Ponieważ próbuje zainstalować MIUIPolska ROM 2016, i w instrukcji prosi mnie o to abym zainstalował Chiński ROM, ale poprzez Updater jak i poprzez Flash Tool nie udaje mi się. 

Dnia 26.02.2016o23:36, Enstell napisał:

7.0.919.0 czyli Stable

W innym poście pisałeś, że wersja 7.0.19.0 Stable - sprawdź, gdzie się "machnąłeś" bo w zależności od cyferek, postępowanie może być inne...

Ovchie

1 minutę temu, Ovchie napisał:

W innym poście pisałeś, że wersja 7.0.19.0 Stable - sprawdź, gdzie się "machnąłeś" bo w zależności od cyferek, postępowanie może być inne...

Ovchie

Właśnie dopiero zwróciłem uwagę że źle napiasłem. Nie mam wersji 7.0.19.0 Stable tylko 7.0.919.0 Stable...

• 2 weeks later...

Witaj. Udało się rozwiązać problem? Też mam wersje 7.0.19.0.0 i tez nie mogę zainstalować Z UPDATER. Soft jakiś niby miui polska. Ale brak recovery i zablokowany bootloader. Przy próbie odblokowania zatrzymuje się na 50%.

• 6 months later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...