Jump to content

Zakup Xiaomi Redmi Note 3


Sajm0n

Recommended Posts

Witam wszystkich !

Chciałbym zasięgnąć rady bardziej doświadczonych ludzi jeśli chodzi o sprzęt xiaomi. Mianowicie mam zamiar zakupić telefon Xiaomi Redmi Note 3, już trochę się o nim naczytałem i jestem zdecydowany. Jedyna kwestia która mnie martwi to blokowanie bootloaderów przez xiaomi. Czy jest jakakolwiek możliwość kupienia tego telefonu z wgranym systemem miuipolska? Jeśli nie, to czy po zrobieniu wszystkiego jak w tym poradniku : https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ , dalej będę posiadać swoją gwarancję na sprzęt? Możecie też doradzić mi najtańszą możliwość zakupu tego telefonu, ale to już raczej dodatek jakby ktoś się orientował.

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

MIUIPolska nikt Ci nie wrzuci bo musiałby sam odblokować bootloader, ew. jakiś ROM wgrywany przez flash tool bo on bootloadera nie wymaga ale i tak wątpie by Ci ktokolwiek to w sklepie zrobił. Odblokowanie bootloader'a powoduje utracenie gwarancji Xiaomi, która jeżeli nie mieszkasz w Chinach to tak czy siak nie jest Ci potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

Sorki jestem laikiem w temacie telefonów po prostu. Ostatnie moje pytanie jakie mogę w takim razie zadać, gdzie najlepiej kupić ten telefon żebym nie miał wgranego syfiastego romu, nie musiał się z tym za wiele męczyć, słyszałem że ludzie kupowali z różnych stron i mieli wgrany właśnie miui.eu?

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...